Co dziś w serialach?

03 Października 2011

Czy Sebastian dowie się prawdy o ciąży Weroniki? Jak Brooke zareaguje na romans Ricka i Steffy? Dowiedz się tego już teraz!

prosto w serce

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5496

Taylor i Stephanie próbują wyperswadować Steffy związek z Rickiem. Sprowadzają do Los Angeles Jamesa Warwicka, który przeprowadza z nią poważną rozmowę. Rick wyznaje matce, że on i Steffy kochają się. Brooke zabrania synowi się z nią widywać.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2133

Grażyna przyznaje się Joasi, że wolałaby nie znać jej sekretu. Mariusz zwierza się Ryśkowi, że Joanna dziwnie się zachowuje w stosunku do niego. Jerzy i Elżbieta zastanawiają się, jak przekonać Kamilę, że ma jeszcze czas na dorosłe życie. Bolek postanawia uczcić początek kariery akademickiej Miłosza i z tej okazji wyprawić przyjęcie w restauracji "Rosso". Jacek próbuje przekonać Agatę, żeby od niego nie odchodziła. Dziewczyna nie zamierza zmienić zdania.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 17

Magda wyjawia Piotrowi prawdę o Marcinie. Pod stacją PL 24 gromadzą się kobiety twierdzące, że Marcin Wilk jest ich synem. Piotr postanawia sprawdzić, czy Urszula kłamie. Krystyna jest zła na Daniela, że złamał zasady współpracy, robiąc program z domniemaną matką Wilka. Krystyna podejrzewa, że między Danielem i Agatą istnieje jakaś więź. Tomasz, poruszony historią matki Wilka, szykuje dla Marcina niespodziankę. Magda przypuszcza, że Piotra i Marcina może łączyć coś więcej niż fizyczne podobieństwo.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 627

Patrycja umawia Huberta i chłopców z jego zespołu na spotkanie z producentem muzycznym, Rickiem. Klara jest zazdrosna o kontakty chłopaka z Patrycją. Golonko chce, by Sylwia nakłoniła Marczaka do zmian w specyfikacji przetargu. Jerzy, nie domyślając się podstępu, zgadza się na sugestie dziewczyny. W domu chwali Sylwię za profesjonalizm i pracowitość. Basia jest szczęśliwa jako babcia. Planuje wakacje z wnukiem. Nieoczekiwanie Sara oznajmia, że chce wyjechać z synkiem do rodziny na Jamajkę. Basia boi się, że na zawsze straci kontakt z wnukiem.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 852

Małgosia, widząc, że Tomek opiekuje się Agnieszką, z trudem panuje nad zazdrością. Przeprasza męża za swoje zachowanie, gdy odkrywa, że Olszewska jest w ciąży i leży w szpitalu. Chodakowska decyduje się na udział w programie telewizyjnym o ogrodach. Związek Marka i Hanki rozkwita. Mostowiakowie seniorzy wciąż są w Warszawie. Barbara niepokoi się o małżeństwo Tomka i Małgosi. Monika odwiedza Piotrka na Deszczowej. Zduński sprzecza się z żoną, a Kinga wyprowadza się z Lenką do matki. Mirka poznaje wspólnika Jankowskiego - Miłosza Leszczyńskiego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-03 09:33:09

przepis na zycie!!!!!!! najlepszy serial!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-03 09:27:43

gdzie sa TRUDNE SPRAWY i DLACZEGO JA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-03 16:37:06

o ironio, właśnie to jest serial. ten program jest chyba emitowany dla jaj ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1