Co dziś w serialach?

28 Września 2011

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się dziś w „Pierwszej miłości”, „Na Wspólnej” i innych serialach!

prosto w serce

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5493

Stephanie stara się przekonać Ricka, by dał spokój Steffy. Mówi mu, że rani nie tylko kobietę, ale i jej ojca - Ridge'a. Tymczasem Ridge oznajmia Steffy, że wie o jej kontaktach z Rickiem, a także o ich pocałunku.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2130

Podczas spotkania z Grażynką Joasia pyta o Mariusza. Kobieta przekonuje Lubiczową, że jest jej ciężko, ale potrzebuje czasu. Jednak niebawem Joasia wraca do domu. Błażej prosi Koziełłę o pomoc w znalezieniu pracy. Ola spotyka się z kuratorką Ewą, aby omówić przygotowania do rozpoczęcia stażu. Mariusz przeprasza żonę za swoje podejrzenia. Joasia proponuje zrobić badania genetyczne. Bożenka przekonuje Kamilę, aby pogodziła się z Błażejem. Kiedy chłopak pojawia się na Sadybie z bukietem kwiatów, Jerzy odnosi wrażenie, że przyszedł się oświadczyć.

TVP1, 21:35, Rezydencja, odc. 10

Anna uważa, że Urszula powinna okazywać więcej zainteresowania Markowi, wówczas zyska przychylność męża. Detektyw przekazuje Podhoreckiemu informacje o Elżbiecie Kochanowskiej. Jan domyśla się, że Basia jest córką Elżbiety. Po dacie jej urodzin wnioskuje, iż Ela zaszła w ciążę, w czasie gdy jeszcze się spotykali. Jest przekonany, że Kochanowska zdradziła go, a teraz usiłuje zniszczyć jego reputację. Urszula proponuje Markowi wspólne śniadanie. Jan zleca detektywowi ustalenie, dlaczego Elżbieta rozwiodła się z mężem.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 15

Magda chce się dowiedzieć, czy to, że Marcin otworzył oczy, oznacza poprawę jego stanu. Jej brat, lekarz, wyjaśnia, że mogła to być reakcja na ból, która może zapowiadać wybudzenie. Magda nie jest z tego zadowolona - sobowtór Wilka daje stacji większą oglądalność. Piotr udaje się do sierocińca, w którym wychowywał się Marcin Wilk. Siostra zakonna rozpoznaje w nim byłego podopiecznego, daje mu pudełko z jego rzeczami. Piotr znajduje w nim taką samą monetę, jaką dostał od babci.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 625

W wydawnictwie krążą plotki o zamknięciu "Kobiety" i "Damy". Barczak - dyrektor działu wydawniczego, wzywa Martę i Roberta na spotkanie. Informuje ich, że jedno z pism, które prowadzą, ma zostać zamknięte. Chce, by zadecydowali, kto z nich będzie redaktorem naczelnym nowego magazynu. Stefan słyszy rozmowę Oksany i Ludmiły, z której dowiaduje się, że przyszła żona marzy o wystawnym weselu. Bardzo by chciał spełnić jej marzenia. Przyjaciel podpowiada mu rozwiązanie problemu. Po wizycie kobiety uratowanej przez Romana dzieci wspominają ojca.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-28 21:09:04

na wspolneej!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-28 09:44:16

przepis na zycie!!!!!!!! the best!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-28 09:30:49

rodzinka.pl!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1