Co dziś w serialach?

27 Września 2011

Jak Kinga poradzi sobie z długami Michała? Czy Anna przyzna się Pawłowi, że nie jest w ciąży? Nie czekaj do wieczora i już teraz sprawdź, jak potoczą się dalsze losy bohaterów!

przepis na życie

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5492

Ridge odkrywa, że do produkcji trafiła sukienka, którą zaprojektował specjalnie dla Phoebe. Stephanie poznaje sekret Ricka.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2129

Grażyna namawia Ryśka, aby zadzwonił do Joasi. Niestety, jej telefon jest wyłączony. Lubicz zdradza Mariuszowi, że wraz z żoną próbują skontaktować się z Joanną. Norbert chce jak najszybciej kupić samochód. Ola wolałaby, żeby odłożyć pieniądze na mieszkanie. Kuczyńska domyślała się, iż Kinga mieszka na Sadybie. Wbrew obawom Elżbiety nie ma o to pretensji. Chciałaby pogodzić się z córką, tym bardziej że ma problemy z synem, który najprawdopodobniej sięgnął po narkotyki. Joanna dzwoni do Grażyny. Zgadza się na spotkanie, ale prosi o dyskrecję.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 14

Piotr i Agata przyjeżdżają na uroczystość rozdania Pereł Telewizji dla najlepszych dziennikarzy roku. Piotr wdaje się w rozmowę z dziennikarzem Burczukiem. Nie wie, że Wilk zniszczył karierę mężczyzny. Magda jest wściekła na Jacka, że nie przekazał przyjacielowi informacji, które mu dała w teczce. Po imprezie Piotr zakłada dawne ubrania i idzie do pubu, gdzie słyszy kolejne inwektywy pod adresem Wilka. Przypadkiem dowiaduje się, że Marcin wychowywał się w domu dziecka. Postanawia dowiedzieć się o nim czegoś więcej.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 624

Borysa odwiedza Alicja Kowalska, którą Roman uratował, przypłacając to życiem. Zależy jej na spotkaniu z Pyrkami. Tomek proponuje Magdzie związek na odległość, lecz dziewczyna nie zgadza się. Ma żal do chłopaka, że zwodził ją, a jednocześnie planował wyjazd. Magda daje się namówić na wspólne popołudnie w przeddzień wyjazdu Tomka. Kinga i Ksawery sprzeczają się. Zawadzka zarzuca chłopakowi brak zrozumienia i współczucia. Ich spółka jest zagrożona. Sprawa romansu Ksawerego zbliża do siebie Alinę i Waldemara.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 851

Joanna odwiedza Rogowskich. Bez trudu podbija serce Marii. Filarski zjawia się w przychodni. Gdy spotyka Lewickiego, dochodzi do kłótni. Artur postanawia pogodzić obu mężczyzn. Namawia seniorów na wspólny trening. W rozmowie z żoną Rogowski wyznaje, że zyskał zainteresowanie Glińskiej, bo pani architekt zaczęła go podrywać. Budzyński rozmawia z Wernerem. Odkrywa, że kolega nie jest ojcem dziecka Agnieszki. Olszewska trafia do szpitala, jest bliska poronienia. Mostowiakowie wybierają się do Warszawy, by odwiedzić dzieci.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-27 17:48:23

PRZEPIS NA ŻYCIE UWIELBIAM TEN FILM:) ADAMCZYK JEST NIE DO PODROBIENIA :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-27 16:56:30

pierwsza miłość - pomimo tego jakie glupoty się tam dzieja ,uwielbiam ja oglądac ;D przepis na życie - mistrzostwo !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-27 12:39:01

Przepis na życie jest genialny :) :) Pierwsza miłość również, chociaż w ostatnim czasie gorsze odcinki... A juz było tak dobrze :) z humorem od czasu do czasu, a teraz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-27 09:24:08

przepia na zycie.najlepszy!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1