Co dziś w serialach?

23 Września 2011

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco ze swoimi ulubionymi serialami!

Wszyscy kochają Romana

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5490

Eryk żąda, żeby Ridge i Stephanie nie oskarżali Ricka. Jackie mówi Nickowi, że chce zatrudnić nowego projektanta. Znalazła kogoś, kto ma talent, ale osoba ta podała jedynie adres e-mail i jest z nią umówiona na spotkanie w El Giardino. Kiedy przychodzi na miejsce, okazuje się, że tą tajemniczą osobą jest Bridget. Dziewczyna mówi jej, że od dziecka interesowała się projektowaniem ubiorów. Pragnie zrealizować marzenia, ale bez pomocy ojca. Postanawiają, że Jackie sprawdzi jej umiejętności i że na razie utrzymają wszystko w tajemnicy.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2127

Miłosz wypytuje Pawełka i panią Stenię o Olę. Norbert nie ukrywa, że jest zazdrosny o młodszego kuzyna ukochanej. Zyta przygotowuje się do wyjazdu integracyjnego. Michał upiera się, iż odprowadzi żonę. Zauważa przed blokiem samochód Rutki. Błażej proponuje Kamili weekend w Poznaniu, gdzie ma sędziować za chorego kolegę. Przypadkowo wspomina o rozmowie z Jerzym. Dziewczyna jest zła, że o niczym nie wiedziała. Michał jedzie z synami po ich rzeczy. Muszą przygotować się do przeprowadzki. Pawełek słyszy, jak Miłosz śpiewa o rudych włosach Oli.

TVP2, 18:55, Licencja na wychowanie, odc. 77

Leszczyńscy wchodzą w Nowy Rok z postanowieniami, które wynikły z przegranej gry w karty w sylwestra. Paweł nie może jeść tłustych potraw, a Weronika musi uprawiać jogging. Leszczyński każdego ranka próbuje wyciągnąć ją z łóżka, okazuje się jednak, że Weronika nie jest skłonna do realizowania nowego zadania. Siostra Romy, Julia, mieszka w domu Barańskich. Ponieważ cierpi na lęki nocne, przychodzi do sypialni gospodarzy i kładzie się do ich łóżka. Gdy sytuacja się powtarza, Ryszard wpada w szał. Roma ma pomysł, jak wyleczyć lęki siostry.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 452

Agata nie chce wspierać finansowo Przemka. Kobieta dowiaduje się, że Pawica zamierza zakwaterować Ninę na jego miejsce w hotelu. Lecz Nina nie chce przyjąć kwaterunku. Prosi Ludmiłę o pomoc w znalezieniu pracy dla Zapały. Latoszek czuje się oszukany. Uważa, że Lena zaplanowała ciążę. Chce porozmawiać z Pawicą, ale dyrektor nie ma dla niego czasu. Lekarka zajmująca się Starską uważa, że ciążę trzeba usunąć. Do szpitala trafia Krystyna, która poddaje się bolesnym zabiegom mającym umożliwić zajście w ciążę.

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-23 13:20:48

wszyscy kochaja romana to porazka. szkoda czasu na ten chlam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-23 10:19:33

oglądał ktoś ten serial "Wszyscy kochają Romana"? Fajny?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1