Co dziś w serialach?

22 Września 2011

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów.

rezydencja

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5489

Eryk proponuje Nickowi umowę - Marone zatrzyma kolekcję, jeśli Rick zostanie w Domu Mody Forrester. Nick zgadza się na taką propozycję. W porozumieniu z Jackie Bridget przychodzi zobaczyć się z Jackiem. Gratuluje Jackie sukcesu, ale ta wyjawia, że pilnie potrzebuje nowego projektanta.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2126

Jerzy rozmawia z Błażejem. Stara się przekonać chłopaka, że pomysł zamieszkania razem z Kamilą jest błędem. Dziewczyna ma problemy z nauką, a w tym roku zdaje maturę. Bolek przywozi syna, Miłosza, i resztę jego sprzętu muzycznego do Lubiczów. Krystyna i Paweł obawiają się, że głośna muzyka będzie im przeszkadzać. Ola odwiedza rodziców. Miłosz jest nią zauroczony. Proponuje dziewczynie, że odwiezie ją do domu. Przed blokiem spotykają Norberta.

TVP1, 21:35, Rezydencja, odc. 8

Jan jest poruszony artykułem o ogródku jordanowskim. Nakazuje Łukaszowi konsultować wszystkie sprawy z Markiem. Elżbieta i Łucja wypytują Basię o Podhoreckiego. Urszula spotyka wychodzącego z biurowca Łukasza. Mężczyzna jest wzburzony, odgraża się ojcu. Urszula usiłuje przekonać Jana do zmiany stosunku wobec syna. Ten prosi żonę, żeby nie krzywdziła Marka, faworyzując jedynie Łukasza. Łukasz informuje Julię, że nie zamierza wrócić do firmy ojca. Jan dzwoni do Basi i prosi ją o spotkanie.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 12

Piotr prosi Jacka o pomoc. Podczas imprezy urodzinowej Tomasza Piotr miałby upić solenizanta, po czym przyjaciele mogliby wyjść z przyjęcia. Niestety, Piotr ma słabą głowę i szybko traci kontakt z rzeczywistością. Jacek robi Tomaszowi głupi kawał. Nazajutrz młody Kromer budzi się u boku pięknej blondynki. Waśko boi się, że jego telewizyjna kariera zostanie zakończona. Stawia wszystko na jedną kartę. Po imprezie Tomasz jest w złym stanie psychicznym. Wkrótce Kuba wszczyna alarm - młody Kromer zniknął.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 622

Danuta martwi się o Klarę, która przeżywa rozstanie z Hubertem. Ponieważ nie potrafi porozumieć się z dziewczyną, prosi o pomoc Huberta. Klara spotyka Patrycję. Karolina oskarża Feliksa, że w przeszłości nie udzielił jej pomocy. Gdy chłopak wypytuje o szczegóły zdarzenia, dziewczyna staje się nerwowa. Feliks postanawia wynająć dawne mieszkanie Karoliny, by zbadać jej przeszłość. Ksawery zarzuca Kindze wyrachowanie w kwestii dziecka. Alina słyszy fragment ich kłótni. Rybińska podejrzewa, że tych dwoje ma romans.

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-22 10:28:08

Niestety z prezentowanych tutaj seriali nie oglądam żadnego. Nawet nieregularnie. No może czasami spojrzę na "Prosto w serce". Carlaila. (www.beautyandfashion-carlaila.blogspot.com)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-22 02:20:41

Tytuł "Pierwsza miłość" zobowiązuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1