Co dziś w serialach?

20 Września 2011

Dowiedz się, co nowego wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

przepis na życie

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5487

Jarrett chce przeprowadzić wywiad z Jackie i Clarkiem. Nick martwi się, że Katie nie odbiera telefonu. Kobieta mówi Brooke, iż zawiodła się na narzeczonym. Zastanawia się, czy zerwać zaręczyny. Ridge pociesza Eryka. Rick tłumaczy Steffy, dlaczego zdradził rodzinę - w Domu Mody Forrester nikt go nie szanował, dlatego musiał ukrywać swoje uczucia. Steffy uważa, że zniszczył wszystko, co ich łączyło. Żąda, aby Rick wyznał prawdę Erykowi.

TVP1, 18:05, Klan, odc. 2124

Chojniccy zastanawiają się, jak pomóc Kindze. Ela proponuje, by kobieta zamieszkała z synami na Sadybie. Kinga waha się, ale pomysł jej się podoba. Zyta szuka kostiumu kąpielowego na wyjazd. Michał chce z nią pojechać, bo obawia się towarzystwa Rutki. Opowiada żonie, czego dowiedział się od Feliksa. Norbert uświadamia Oli, że decydując się na pracę w więzieniu, staje się członkinią służb mundurowych. Kamila przypomina Błażejowi, że skończyła 18 lat. Przekonuje go, iż powinni razem zamieszkać.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 10

Daniel przyjmuje propozycję Krystyny. Piotr i Agata spędzają razem wieczór. Daniel jest przejęty premierą programu. Tematem odcinka jest skandal wokół znanej postaci. Magda zastanawia się, skąd Waśko wziął taki materiał. Ojciec chorego chłopca błaga Piotra o pomoc - potrzebna jest rzadka grupa krwi. Piotr chce ogłosić zbiórkę krwi w wiadomościach. Gdy Magda i Adam nie zgadzają się na to, postanawia działać na własną rękę. Daniel postanawia pozbyć się rywala. Pokazuje Krystynie taśmę z materiałem, który skompromituje Wilka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 620

Ksawery zwierza się Waldemarowi, że Kinga jest z nim w ciąży. Kobieta oznajmia młodemu Rybińskiemu, że zamierza urodzić dziecko. Tomek odwołuje randkę z Magdą. Dziewczyna jest rozgoryczona, bo po raz kolejny okazało się, że dla chłopaka praca jest ważniejsza od miłości. Następnego dnia Tomek zaprasza Zwoleńską na kolację do restauracji. Iwona i Alek wprowadzają się do domu Pyrków. Maria odstępuje młodym sypialnię i przenosi rzeczy do pokoju Agaty. Gdy dziewczyna wraca do domu, wybucha awantura.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-20 19:05:19

Co prawda oglądam coraz mniej telewizji, ale nie byłam świadoma tego jak to wszystko się pozmieniało. Niektórych tytułów seriali w ogóle nie kojarzę. Natomiast inne...myślałam, że już dawno były zdjęte z anteny. Regularnie oglądam jedynie "Przepis na życie" i już nie mogę doczekać się dzisiejszego odcinka. Carlaila. (www.beautyandfashion-carlaila.blogspot.com)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-20 16:32:12

Gniewko:):)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-20 06:26:40

ROMEK

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1