Co dziś w serialach?

13 Września 2011

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco ze swoimi ulubionymi serialami!

przepis na życie

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5482

Nick odbiera kolejne projekty od tajemniczego nadawcy. On i Jackie zastanawiają się, kto z Domu Mody Forrester mógłby chcieć zaszkodzić Erykowi. Ridge widzi Steffy wsiadającą do samochodu Ricka. Zatrzymuje go i zabrania córce spotykać się z Rickiem. Dziewczyna jest zrozpaczona.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2119

Darek czuje się niezręcznie wobec Jagody, która była świadkiem jego krytycznych uwag pod swoim adresem. Stara się zatrzeć złe wrażenie. Ola jedzie na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy w więzieniu. Ma wrażenie, że urzędnik stara się zniechęcić ją do tego zajęcia. Jerzy chce porozmawiać z Rafalskim na temat miejsca zamieszkania Jaśka. Zyta spotka się z koleżankami w Rosso. Nieoczekiwanie zjawia się Rutka. Późnym wieczorem odwozi nietrzeźwą Zytę do domu. Michał przyznaje, że Igor jest podobny do znanego piłkarza.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 6

Kromer mówi synowi, że Marcin przechodzi trudny okres i wyprowadzi się z jego mieszkania na jakiś czas. Tomasz nie chce o tym słyszeć. Jacek wysyła prezesowi kolejne żądania, nie uzgadniając ich z Piotrem. Kromer chce iść na ustępstwa, jednak Magda protestuje. Adam zgadza się na niektóre warunki, by Piotr nie wyprowadzał się od Tomasza. Kuba podejrzewa, że Marcin Wilk ma romans z Jackiem i donosi o tym Tomaszowi. Dziennikarz czatujący w telewizyjnym bufecie dowiaduje się, że małżeństwo Wilków przechodzi kryzys.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 616

Basia, Sara i Zenek chcą obejrzeć film - prezent od Adama. Na płycie jest amatorskie nagranie, w którym chłopak informuje, że nie będzie go przy porodzie i że musi zniknąć na jakiś czas. Sara zaczyna rodzić. Zbliża się termin sprawy rozwodowej Kostka. Wanda martwi się o syna, ale on wydaje się być w znakomitym humorze, zaprasza Ludmiłę na tańce. Wkrótce okazuje się, że Kostek tylko bawi się uczuciami zakochanej w nim kobiety. Załamana Klara zrywa z Hubertem. Wkrótce okazuje się, że pierwszy egzamin maturalny poszedł jej fatalnie.

TVP2, 20:35, M jak miłość, odc. 847

Ula i Natalka proszą Annę o radę. Nie wiedzą, jak poradzić sobie z wredną koleżanką. Ciotka mówi, że powinny dać dziewczynie nauczkę. Bogdan odwiedza Grabinę i ostrzega Barbarę przed swoją bratową. Mostowiakowa jedzie do Warszawy i przypadkiem słyszy część rozmowy Anny z siostrzenicami. Lucjan i Kisiel ruszają na podbój Gródka. Najpierw odwiedzają kawiarnię, a później pub w Lipnicy, gdzie pomagają Kaśce pozbyć się natrętnego klienta. Agnieszka mówi Sandrze, że chce dokonać aborcji. Zmienia zdanie, gdy okazuje się, że ciąża jest zagrożona.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-13 22:49:58

przepis na zycie m jak milosc i na wspolnej :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-13 16:17:47

Pierwsza milosc jest najlepsza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-13 11:08:24

dopiero 847 odc m jak milosc? niemozliwe.. przeciez to latami leci:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-13 08:53:13

przepis na zycie, super serial, inny niz te wszystkiena jedno kopyto. bardzo go lubie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-13 10:48:15

Popieram :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1