Co dziś w serialach?

12 Września 2011

Oto najlepsze filmowe i serialowe propozycje na dzisiaj.

na wspólnej

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5481

Nowa kolekcja Eryka jest ukończona. Tylko nieliczni mają dostęp do projektów. Ktoś wysyła Nickowi dwa z nich. W e-mailu sugeruje, że chce go ratować od bankructwa. Jackie wpada na pomysł, aby produkować je pod własnym szyldem.

TVP1, 18:05, Klan, odc. 2118

Elżbieta dowiaduje się, że Jasiek wyprowadził się do Rafalskiego. Uważa, iż Jacek nie powinien pozwolić 13-latkowi na podejmowanie tak ważnej decyzji. Norbert i Krystyna starają się odwieść Olę od pomysłu pracy jako resocjalizator więzienny. Agata jest nieszczęśliwa, gdy Jacek izoluje ją z powodu braku akceptacji ze strony dzieci. Zyta denerwuje się, gdy synowie Michała bałaganią. Chcąc ją udobruchać, mąż przyrządza obiad. Czesia robi wyrzuty Darkowi o nienaprawione drzwi od schowka. Jagoda słyszy, jak kłócą się o jej obowiązki w przedszkolu.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 5

Piotr budzi się w szpitalu i odkrywa, że pod budynkiem zebrały się tłumy fanów Marcina Wilka. Wszystkie stacje transmitują relacje dotyczące jego stanu zdrowia. Magda wszczyna śledztwo, aby dowiedzieć się, kto poluzował śruby w krześle. Przesłuchuje wszystkich pracowników. Adam spotyka się z Krystyną, sądząc, że wypadek Piotra to część jej zemsty. Kobieta twierdzi, że nie ma z tym nic wspólnego. Jacek odwiedza Piotra w szpitalu i namawia go, aby przedstawił Kromerowi listę żądań. Po powrocie do pracy Piotr zaczyna stawiać Kromerowi warunki.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 615

Rafał prosi Normana, by pomógł mu namówić żonę na wyjazd do Australii. Iza ma dość jego manipulacji i wyznaje, że mąż ją maltretował. Norman jest zaszokowany. Klara, zachwycona piosenką Huberta i nieświadoma, że utwór trafił do niej przez pomyłkę, jest przekonana, że między nimi znów wszystko jest w porządku. Tymczasem Hubert idzie na urodziny Patrycji, która całuje go w przypływie emocji. Klara to widzi. Nejman unika rozmowy z Danutą na temat jej książki. Kobieta zwierza się Ilonie, iż boi się, że jej powieść może zepsuć stosunki między nimi.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-12 16:19:14

To M jak miłośc to jakies nierealne się robi, no sorry, kazdy w zyciu ma problemy, ale tam wszyscy bohaterowie ciągle się zdradzają, umierają, rozwodzą. Czy jest tak ktoś kto prowadzi normalne życie ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-12 08:23:14

jest m jak miłość dzisiaj

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-12 06:53:05

a Pierwsza Miłość?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-12 07:01:58

No właśnie ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-12 07:56:56

Mecz dzisiaj, więc Pierwszej Miłości nie będzie. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1