Co dziś w serialach?

06 Września 2011

Dowiedz się, co nowego wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

przepis na życie

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5477

Steffy ze łzami w oczach odrzuca oświadczyny Marcusa. Proponuje mu, by zostali przyjaciółmi. Między Rickiem a Stephanie dochodzi do kłótni. Oboje oczekują poparcia ze strony Eryka i grożą odejściem z firmy. Zdenerwowany Eryk oświadcza, że podjął już decyzję. Rodzina w napięciu czeka, by usłyszeć, jakiego dokonał wyboru.

TVP1, 18:05, Klan, odc. 2114

Jerzy i Elżbieta zastanawiają się, czy zięć zgodzi się na przeprowadzkę dzieci na Sadybę. Kinga referuje Jackowi wyniki audytu w firmie. Nie wykryła więcej nieprawidłowości poza wyprowadzeniem przez księgową 120 tys. dla Marczyńskiego. Graczyk spotyka się z Andrzejem, aby skłonić go do negocjacji z Boreckim. Mężczyzna deklaruje zwrot pieniędzy. Ola pomyślnie broni pracy magisterskiej. Wspólnie z Norbertem i rodziną świętuje sukces. Niespodziewanie u Lubiczów pojawia się Bolek. Prosi, aby przyjęli ich syna, Miłosza, na stancję.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 2

Kromer informuje media, że Marcin Wilk wyjechał za granicę, żeby odpocząć. Krystyna Skowrońska, właścicielka konkurencyjnej stacji, jest wściekła. Po długich negocjacjach udało jej się zwerbować Marcina, ale on wyjechał bez słowa dzień przed podpisaniem kontraktu. Piotr przygotowuje się do wcielenia się w rolę Marcina. Magda Szwed mu pomaga. Aktor jest zauroczony Agatą, ta jednak traktuje go nieuprzejmie. Wieczorem Magda zabiera Piotra do mieszkania Tomasza, który wita zaskoczonego mężczyznę gorącym pocałunkiem.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 612

Natalia przyjeżdża do Zakrzewia. Chce pogodzić się z Łukaszem. On jednak oznajmia, że się wyprowadza. Dziewczyna jest załamana. Marczakowie przygotowują się do wyjazdu do Włoch, gdzie mają odwiedzić Pawła i Julię. Żaneta i Jacek przychodzą do Anny i proszą, by została chrzestną ich córeczki. Alek i Iwona borykają się z problemami finansowymi. Iwona nie wyobraża sobie przeprowadzki do rodziców chłopaka. W końcu Alek decyduje, że przerwie naukę i wyjedzie do pracy za granicę. Maria ma dla młodych lepszą propozycję.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-06 17:39:07

przepis na życie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-06 16:57:38

pierwsza milosc i przepis na zycie :) !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-06 09:23:50

ciekawe kiedy będzie odcinek z pogrzebem Hanki z M jak miłość

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-06 09:23:15

pierwsza miłość wróciłaaaaa !!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1