Co dziś w serialach?

10 Czerwca 2011

Paweł, Monika, Weronika, Kinga... Chcesz poznać ich dalsze losy? Przeczytaj nasz serialowy przewodnik i bądź na bieżąco!

dr latoszek

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5475

Owen obiecuje Donnie, że zajmie się Pam. Marcus proponuje Steffy wspólny wyjazd do Big Bear. Bridget widzi, że niedługo potem Steffy i Rick się całują. Katie cieszy się z zaręczyn z Nickiem. Zadowolony Marcus mówi Donnie, że zabiera ukochaną do Big Bear.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2112

Leszek pokazuje oficerowi CBŚ miejsce, gdzie upadł, gdy postrzelił go motocyklista. Zdaje sobie sprawę, że kamizelka kuloodporna uratowała mu życie. Michał odbiera telefon z Ministerstwa Kultury. Przyznano mu nagrodę za odnalezienie skarbu. Grażyna skarży się Oli, że nie ma w czym pójść na ślub Mariusza. Pawełek nie chce jechać na wakacyjny obóz sportowy. Chłopiec oświadcza, iż wypisze się z rodziny. Chojniccy z niecierpliwością czekają na Jacka. Ma on wieści w sprawie zaginięcia żony. Beata żyje, ale już nigdy nie wróci.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 448

Nina zostaje przyjęta do zespołu chirurgów w Leśnej Górze. Próbuje pomóc Przemkowi, ale nikt nie słucha jej wyjaśnień. Młoda kobieta trafia do szpitala. Lekarze podejrzewają u niej marskość wątroby. Pacjentka nie chce się przyznać, że jest alkoholiczką. Gawryło zabiera Zosię na lot awionetką. W czasie powrotu do domu niemal dochodzi do pocałunku. Rodzice odwiedzają Przemka. Maj chce wrócić do zawodu. Liczy na przychylność Trettera, ale on odmawia. Zdenerwowany mężczyzna grozi Żakowej. Wieczorem Tretter znajduje ją w domu nieprzytomną.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 113

Wobec decyzji definitywnego zakończenia związku Konstancja proponuje Arturowi życie w trójkącie. Mężczyzna odrzuca tę propozycję. Spotyka się z Moniką i deklaruje uczucia wobec niej. Gośka i Kuba dochodzą do wniosku, że nie są w sobie zakochani. Artur i Monika są szczęśliwi - nareszcie razem. Niespodziewana wizyta kurator Ewy Ekert niestety przerywa romantyczne chwile.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1330

Mikser oddaje Olafowi zaginiony diament i kończy z nim z współpracę. Postanawia też wyjaśnić Sabinie wszystkie ostatnie nieporozumienia. Wyznaje jej, że się w niej zakochał. Tymczasem o wydarzeniach w opuszczonym magazynie informują media. Po śmierci Brony Paweł boi się o własne życie. Mimo zapewnień policji czuje, że jemu i Annie grozi wielkie niebezpieczeństwo. Wkrótce jego obawy się potwierdzają, gdyż pod jego domem zjawia się Manuel. Iwona informuje Patryka, że nie jest ojcem Mirka, co szokuje zarówno jego, jak i chłopca. Nazajutrz Mirek zostawia list pożegnalny i wyjeżdża.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak zdobyć najmodniejsze białe dodatki od projektantów? Weź udział w naszym konkursie!

Zobacz, co można wygrać, biorąc udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One!

Największe teorie spiskowe ludzkości: Kto je tworzy, kto w to wierzy?

Zdaniem niektórych Bin Laden wciąż żyje, światem rządzi tajna organizacja studencka, a wirus HIV został stworzony w laboratorium by wytępić 500 milionów ludzi, a resztę zamknąć w sztucznie zbudowanym raju...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-10 13:51:39

Dziewczyna ja też chcę Go!!;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-10 11:55:43

to ja tez poprosze kawalek latoszka ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-10 11:19:27

genialny jest !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-10 09:44:50

Latoszeeeeek zjadłabym Cię na śniadanie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-10 09:43:16

Latoszeeek, zjadalbym Cię na śniadanie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1