Co dziś w serialach?

09 Czerwca 2011

Kto, z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora, tylko już teraz zajrzyj do naszego serialowego przewodnika.

siostra jackie

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5474

Stephanie proponuje Pam, aby porozmawiała z Erykiem w sprawie pracy. Ridge oświadcza Taylor, że ożenił się z Brooke. Donna, Eryk i Owen oglądają kopię kostiumu Pam, ale różni się ona od oryginału. Eryk chce, by Owen sprowadził osobę, która wykonała pierwowzór. Nie wie, że to Pam zrobiła bikini.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2111

Jacek i Marek omawiają sytuację w firmie. Marek nie wyklucza, że Beata mogła prowadzić nielegalne interesy, a jej zniknięcie było ucieczką. Borecki nie chce w to wierzyć. Monika odwdzięcza się Feliksowi za obronę przed Rutką. Przeczytawszy gazetę, Bogna dowiaduje się o porachunkach wśród gangsterów, przed którymi Leszek się ukrywa. Mężczyzna wybiera się na rozmowę do biura CBŚ. Księgowa przyznaje się Jackowi do oszustw finansowych. Zaprzecza, aby Beata miała z tym coś wspólnego. Leszek wraca do domu. Gdy Bogna otwiera drzwi, padają strzały.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 606

Tymon rezygnuje z pracy w fitness klubie. Gdy Kasia pyta go o powód tej nagłej decyzji, chłopak zdobywa się na odwagę i wyznaje jej miłość. Mówi, że nie może dłużej z nią pracować. Iwona prosi Borysa o pomoc w znalezieniu pracy w szpitalu. Sacewicz odmawia. Zwierza się Laurze, że nie chce jej pomóc, ponieważ nie popiera decyzji o porzuceniu studiów. Kostrzewski ma dla Marii pilne zlecenie - sprzątanie nowego biura pod Warszawą. Czeka ją noc poza domem. Marysia ma wyrzuty sumienia, że przez pracę zaniedbuje dom i dzieci.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 127, sezon 6

Gdy ginie noworodek, Cuddy ogłasza blokadę szpitala. Ochroniarze, policja i dyrektorka prowadzą poszukiwania, a pacjenci, goście oraz personel muszą pozostać w miejscach, w których się znajdują. Dotyczy to także członków zespołu House'a. Taub i Foreman utknęli w archiwum, Trzynastka i Wilson w kantynie, House w pokoju umierającego pacjenta, a Chase z Cameron w pustej sali.

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 21

Jackie sugeruje O'Harze, by wypisała jej receptę na lek przeciwbólowy. Coop jest zaskoczony końcem kampanii reklamowej, której był gwiazdą. Do szpitala trafiają: były futbolista, który nie pamięta, że rozebrał się w sklepie, oraz 49-letnia kobieta z bólem brzucha.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 07:00:29

Co do Pierwszej Miłości...między Pawłem a Manuelem na prawdę dochodzi tylko do takiej malutkiej bójeczki ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 19:20:43

ha :) takiej tyci-tyci :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 00:41:05

;))))))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1