Co dziś w serialach?

08 Czerwca 2011

Jeśli chcesz wiedzieć, co wydarzy się dziś w Twoim ulubionym serialu, koniecznie zajrzyj do naszego przewodnika!

moda na sukces

TVP, 16:05, Moda na sukces, odc. 5473

Pam oskarża Donnę o przypisanie sobie projektu kostiumu. Eryk nie może uwierzyć w zamieszanie wywołane przez szydełkowane bikini i sukces kolekcji. Ridge i Brooke idą do ołtarza na plaży i recytują, co chcą sobie powiedzieć. Stephanie dowiaduje się, że to Pam stworzyła bikini. Zamierza dopilnować, aby siostra dostała pracę w domu mody Forresterów. Brooke i Ridge nakładają sobie obrączki i mężczyzna całuje narzeczoną.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2110

Bożenka potwierdza Marcie udział w wakacyjnych warsztatach tanecznych na Mazurach. Kiedy wyjawia matce plany, Grażynka jest załamana. Uważa, że straciła kontakt z córką. Marczyński przyznaje się Pawłowi, iż jego fabryka kolagenu to fikcja. Twierdzi, że działał w porozumieniu z Beatą i to ona miała główny udział w zyskach z oszustwa. Pijany Rutka odwiedza Monikę. Staje się coraz bardziej nachalny. Feliks przychodzi ukochanej z pomocą. Księgowa prosi Marczyńskiego, aby powiedzieli prawdę. Ten nie chce o tym słyszeć.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 605

Justyna z Norbertem wracają ze Szwajcarii. Okazuje się, że nie przeprowadzono operacji, ponieważ nerw jest zbyt poważnie uszkodzony. Justyna znika z domu. Norbert i Jola jej szukają. Boją się, że załamana dziewczyna może wyrządzić sobie krzywdę. Marta przeprowadza wywiad ze Stefanem i Oksaną. Jest pełna entuzjazmu, jednak jej szef nie zgadza się na publikację artykułu. Robert ma pomysł, jak temu zaradzić. Anna ma stłuczkę z dziewczyną, Sylwią, która zachowuje się bardzo nieuprzejmie. Okazuje się, że jest asystentką Jerzego.

TVP2, 20:45, TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 3

Chłopcy są pod wrażeniem, dowiedziawszy się, że rodzice mieli kiedyś mercedesa cabrio. Boscy próbują nauczyć synów szacunku do pieniędzy. Okazuje się, że największe wydatki są związane z utrzymaniem rodziny. Kuba szybko dostosowuje się do sytuacji i chce ustalić stawki za dobre wyniki w nauce. Wypłacając kieszonkowe, Ludwik musi negocjować. Chłopcy uznają prawdziwość powiedzenia: "bez pracy nie ma kołaczy", ale każdy próbuje interpretować je po swojemu.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-08 14:54:53

Ridż i Bruk - który to już ich ślub z kolei ? ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-08 10:39:38

jaka mloda taylor na zdjeciu O_o, teraz wyglada jak wor z sylikonem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-08 09:52:49

fajnie, ze puszczają powtórki Ridzinki.pl z przyjemnością jeszcze raz obejrzę wszystkie odcinki. Świetny serial, doskonała obsada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1