Co dziś w serialach?

06 Czerwca 2011

Ewelina z "Pierwszej Miłości", Sandra z "M jak miłość" – sprawdź, co wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterek!

anna korcz

TVP, 16:05, Moda na sukces, odc. 5471

Pam spotyka się ze Stephanie i mówi, że próbowała przeprosić Donnę. Jest w szoku, usłyszawszy, iż Donna i Eryk znów są razem. Stephanie proponuje siostrze zamieszkanie w jej domu. Eryk dowiaduje się od Donny, że Pam wróciła do miasta. Rick zaskakuje Brooke, kiedy przyznaje, iż Ridge jest jej godny. Eryk zaprasza Donnę na kolację. Stephanie jest smutna, słysząc, że Eryk mówi Donnie te same słowa, które co roku wypowiadał do niej.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2108

Marek jest wściekły na Rafała, że zranił Weronikę. Agnieszka próbuje pocieszyć przyjaciółkę. Grażyna napomina Bożenkę, iż powinna unikać wysiłku. Mimo ostrzeżeń Ryśka udaje się do szkoły tańca, aby porozmawiać z trenerką córki. Wychodząc z budynku, Grażyna spotyka Bożenkę. Jacek otrzymuje dokumenty dotyczące firmy Maran-Chem. Borecki jedzie pod rzekomy adres siedziby spółki. Weronika prosi Agę, aby umówiła się z Rafałem na spotkanie, na które chce pójść sama. Gdy przyjaciółka odmawia, wykorzystuje okazję i wysyła z jej telefonu SMS do chłopaka.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 603

W tajemnicy przed Martą pani Helenka odwiedza Karolinę w szpitalu psychiatrycznym. Dziewczyna wypytuje ją o Ewę. Twierdzi, że ma córeczkę, którą wychowują obcy ludzie i prosi Helenkę, by ją odnalazła. Hubert i Klara znów są razem, chociaż chłopak nie może zapomnieć o Patrycji. Żaneta zwierza się Annie, że rodzice chcą, by ciotka Adela adoptowała jej dziecko. Dziewczyna błaga Marczakową, by z nimi porozmawiała. Po początkowym wahaniu Anna decyduje się odwiedzić Mikiciuków. Marta odkrywa, że za jej plecami Helenka kontaktuje się z Karoliną.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 841

Natasza wciąż ma gorączkę. Kuba zmuszą ją, by wykonała badanie krwi. Gdy sprawdza wyniki, odkrywa, że ukochana może być chora na białaczkę. Mirka sprzecza się z Ewą, wyrzuca dziewczynę z pracy. Później spotyka Irka w towarzystwie Sandry. Do Oli telefonuje koleżanka, Anka, która odnalazła jej oczyma. Sylwia wbrew woli Zawadzkiego wraca do pracy w Oazie. Łukasz odkrywa, że Gabi przedawkowała dopalacze. Wojciechowski postanawia wyjechać na stypendium do Berlina. W "Głosie Gródka" ukazuje się artykuł z opisem ataku Artura na Boguckiego.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-06 18:12:43

a Kinga i Artur już któryś raz z kolei dochodzą do wniosku ze uczucie które ich łączyło jest przeszłością....już naprawde nie mają pomysłu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-06 18:04:34

najlepszy serial to moje życie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-06 10:16:49

szkoda, już niedługo skończą się wszystkie seriale i znów będą tylko powtórki :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-06 12:08:53

pociesz sie tym , że wakację jak się zaczeły tak i się skończą ;p przeleci ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-06 16:56:47

ja tez wlasnie ubolewam ,ze same powtorki beda ale nim sie obejrzymy a juz bedzie jersien;) ja czekam na drugi sezon przepisu na zycie:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-06 19:17:50

jejku no WAKACJE SIĘ ZACZYNAJĄ i co zamierzacie je zmarnować oglądając seriale ?! litości ;/ pograjcie sobie na kompie do tego a potem marudźcie jak to wam szybko te dwa miesiące minęły tępe buraki!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1