Co dziś w serialach?

02 Czerwca 2011

Jeśli jesteś ciekawa, co dziś wydarzy się w Twoim ulubionym serialu, koniecznie zajrzyj do naszego przewodnika!

siostra jackie

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5469

Pam wyjawia Donnie powód wizyty - chce przeprosić za krzywdy, które jej wyrządziła. Ridge wyznaje Brooke, że jej potrzebuje i jakoś poradzi sobie z obecnością Ricka. Donna jest zaskoczona bikini z włóczki przyniesionym przez Pam w podarunku. Mówi jej, że będzie lepiej, jeśli wróci do Chicago. Pukanie do drzwi nieoczekiwanie przerywa miłosne uniesienia Steffy i Ricka. Eryk oświadcza, że wstrzymuje rozwód z Donną. Ridge mówi Rickowi, iż musi respektować jego warunki i trzymać się z dala od niego, Taylor i Steffy.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2106

Jacek wyznaje Leszkowi, że od dawna podejrzewał księgową firmy o oszustwa finansowe. Borecki chce zawiadomić prokuraturę, ale Marek radzi mu, aby sprawdził, czy kobieta dopuściła się innych przestępstw. Księgowa wypiera się zarzutów. Agnieszka odwiedza Weronikę. Dowiaduje się, że Rafał ją porzucił. Bożenka spotyka się z Martą, która namawia ją do powrotu do tańca. Wspólnie jadą do klubu. Marcin odprowadza Bożenkę do domu i wyznaje, że chciałby znów z nią tańczyć. Księgowa grozi Jackowi, aby lepiej nie drążył sprawy oszustw finansowych.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 602

Ludmiła jest świadkiem kłótni Edyty i Kostka. Jeleniowa ma pretensje do męża, zarzuca mu, że próbuje wzbudzić litość. Oksana uważa, że Ludmiła powinna pozbyć się kłopotliwego pracownika. Po nieporozumieniu związanym z książką i wybuchem złości, Danuta unika Nejmana. Dopiero po namowach Ilony decyduje się wybrać na wieczór autorski pisarza. Śliwińska mówi Erykowi, że jest autorką książki, o której Klara wspomniała Nejmanowi. Borys zapomina odebrać Laurę z lotniska, bo jest zajęty Wojtkiem i Stasiem.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 126, sezon 6

Szybko pogarsza się stan zdrowia maturzystki Abby. Nie mogąc odkryć przyczyn choroby, House ucieka się do niekonwencjonalnych metod. Postanawia poznać podświadome myśli pacjentki. Wilson chce umeblować nowe mieszkanie, ale okazuje się, że jest to trudne zadanie. Taub musi się uporać z kolejnym kryzysem małżeńskim.

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 21

Po incydencie z gipsem Fiony Jackie postanawia przenieść córkę do prywatnej szkoły. Rachunki za leki przeciwbólowe, które przyjmuje w tajemnicy przed mężem, są coraz wyższe. Mimo wizyt u psychiatry dziwne zachowania Grace są coraz częstsze. W szpitalu Akalitus musi zabrać się do pracy, bo Pill-o-Matix znowu się zepsuł. Jackie opatruje mężczyznę - ofiarę przemocy domowej. Zoey pomaga rowerzyście potrąconemu przez samochód. Tik nerwowy Coopa po raz kolejny sprowadza na niego kłopoty.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-02 11:16:56

Berenika wróci!! < 3

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-02 11:04:10

pierwsza miłość!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1