Co dziś w serialach?

01 Czerwca 2011

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w życiu Marysi, Brooke i Moniki!

bar

TVP, 16:05, Moda na sukces, odc. 5468

Eryk dowiaduje się, że Ridge chciałby, aby Rick wyjechał. Stephanie nie może uwierzyć, iż były mąż wraca do Donny. Steffy odwiedza Ricka. Sądząc, że przyszła go dręczyć, mężczyzna zapewnia, iż wyjedzie do Paryża. Jest zaskoczony wyznaniem Steffy, która nie chce, aby opuszczał miasto. Donna słyszy pukanie do drzwi. Widząc Pam trzymającą coś w ręku, zaczyna krzyczeć. Brooke pociesza Ridge'a. Zapewnia, że z czasem będzie lepiej. Rick i Steffy całują się namiętnie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2105

Jacek ma dla dzieci prezenty z okazji Dnia Dziecka, ale Jasiek i Małgosia są na niego źli z powodu Agaty. Leszek próbuje naprawić błędy w postępowaniu wobec żony. Przyznaje, że był o nią zazdrosny i przesadnie reagował. Jacek musi powiedzieć Agacie o niechęci dzieci do niej. Monika prosi Ryśka o protekcję u Czesi w sprawie miejsca w przedszkolu. Elżbieta tłumaczy Małgosi, że tata bardzo ją kocha. Borecki odkrywa, iż księgowa w firmie Beaty ukradła 120 tysięcy złotych.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 601

Kostrzewski, szef firmy, w której sprzątają ludzie Marii, postanawia nie przedłużać z nią umowy. Marysia, która od śmierci Romana boryka się z kłopotami finansowymi, walczy o to, by zleceniodawca nie rezygnował z usług jej firmy. W przeddzień wylotu do Szwajcarii na operację Justyny producent informuje Norberta, że nazajutrz muszą udać się na ważne spotkanie w telewizji. Przebywająca w szpitalu psychiatrycznym Karolina próbuje skontaktować się z panią Helenką.

TVP2, 20:45, TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 1

Synowie Boskich cieszą się, że nadeszły ferie. Rodzice nie podzielają entuzjazmu dzieci, ponieważ muszą zorganizować im czas, co jest wyjątkowo wymagającym zadaniem. Natalia i Ludwik próbują ustalić, kto będzie opiekował się Tomkiem, Kubą oraz Kacprem. Nie mogą się porozumieć w tej kwestii. Tomek wpada na pomysł, aby Natalia i Ludwik się rozwiedli. Wtedy sąd ustalałby, kto i kiedy zajmuje się dziećmi, a rodzice nie musieliby się sprzeczać. Kuba i Kacper zapraszają do siebie kolegów z klasy. Kuba odkrywa, że ma nadprzyrodzony dar.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-01 22:32:06

a co się stało z olką z pierwszej m

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-01 11:49:08

Nic ciekawego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-01 10:51:59

druga :P Pierwsza miłość jest ostatnio całkiem ciekawa ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-01 10:25:13

pierwsza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1