Co dziś w serialach?

20 Maja 2011

Sprawdź, co wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów.

prosto w serce

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5454

Jadąc na przyjęcie Ridge'a i Brooke, Rick powoduje wypadek. Jest ranny, ale stan Phoebe jest poważniejszy. Zrozpaczony chłopak biegnie po pomoc. Phoebe umiera w ramionach Ridge'a.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2097

Jasiek robi awanturę Jackowi o spotkania z Agatą. Zamiast do szkoły idzie poskarżyć się ojcu. Rafalski i Jacek przeprowadzają poważną rozmowę dotyczącą odpowiedzialności za dzieci. Elżbieta dochodzi do wniosku, że zniknięcie córki jest karą losu za to, iż kiedyś związała się z Malickim. Przerażony stanem żony Jerzy jedzie do El-Medu, by prosić Pawła o pomoc. Grażyna dowiaduje się, że Rysiek zasłabł i zabrano go do szpitala.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 445

Piotr rozstaje się z Wiki, którą obwinia o to, że Soszyński dowiedział się o swojej bezpłodności. Wiktoria z pomocą Przemka przeprowadza się do nowego hotelu lekarzy. Zosia walczy o życie pacjentki po zawale. Pomaga jej Piotr, któremu imponuje determinacja Burskiej. Okazuje się, że pacjentka poświęciła życie badaniom na rzecz rozwoju kardiochirurgii. Teraz żąda, by wszczepić jej prototyp zastawki serca, nad którym pracowała. Burska i Gawryło spędzają wspólny wieczór. Soszyński, załamany zdradą żony, nocuje u Piotra. Pojawia się tam Magda.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 98

Monika spotyka się z matką i dowiaduje się, dlaczego została oddana do domu dziecka. Rafał gra z Zadwornym w koszykówkę o jego udziały w Sagowski Development. Ryzykuje utratę pieniędzy, które zamierza uzyskać ze sprzedaży domu rodzinnego. Monika dowiaduje się od Artura, że Elżbieta leży w klinice kardiologicznej. Lekarz nie chce jej powiedzieć, co dokładnie dolega jej matce. Basia idzie na randkę z Kazikiem.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-20 19:18:06

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-20 07:31:54

ROMEK ZIOM

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1