Co dziś w serialach?

17 Maja 2011

Bolesne rozstania, gorące uczucia, wielkie tajemnice… Zobacz, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów!

dr house

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5448

Ashley dzwoni do Eryka i składa oficjalną rezygnację z pracy. Chce przenieść się do Genoa City i ponownie związać się z Victorem. Thorne zawiadamia Stephanie, aby nie wyprowadzała się z domu, bo nadal jest szansa, że Eryk do niej wróci. Zmusza ojca, by jeszcze raz popatrzył, co dzieje się w gabinecie Owena. Na ekranie monitora rozgrywa się scena miłosna. Eryk wpada w szał.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2094

Ola przygotowuje psychodramę dla podopiecznych Feminy. Zyta wybiera się na badania do szpitala. Jacek oświadcza Agacie, że nie może się z nią spotykać, gdyż nie chce krzywdzić jej ani dzieci. Kobieta czuje się urażona. Bolek wraz z kolegą planują otworzyć restaurację przy trasie wyjazdowej z Warszawy. Kazuń zapisuje Feliksa na szkolenie stewardów. Partner Moniki przypadkowo dowiaduje się o jej wyjedzie do Mediolanu.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 592

Kajtek prosi Władka, by pomógł mu namówić mamę na przeprowadzkę do Warszawy. Róża uważa, że syn powinien poważnie porozmawiać z chłopcem, który snuje plan połączenia rodziców. Jacek i Żaneta postanawiają uciec razem. Sobisiak dowiaduje się, że Jacek jest ojcem dziecka jednej z uczennic. Hubert i Klara wracają z Zakopanego tydzień wcześniej. Okazuje się, że chłopak nie mógł znieść zachowania Borysa. Hubert żali się Kubie. Sabina oznajmia Władkowi, że chce związać się z Mietkiem. Choroba Kajtka uniemożliwia jej wyjazd z Warszawy.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 836

Mirka choruje na grypę, a Irek otacza ją opieką. Małgosia znowu wylatuje do Rzymu. Tomek wciąż czuje słabość do Olszewskiej. Natalka dowiaduje się od koleżanek, że Ula spotyka się z Jarkiem.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 95

Artur postanawia doprowadzić do spotkania Moniki z matką. Zabiera dziewczynę do hotelu, w którym mieszka Elżbieta, jednak do spotkania nie dochodzi. Feliks stara się o względy Anety. Wprowadza w życie szalone pomysły, dzięki którym zamierza zdobyć jej serce. Rafał i Robert chcą się włamać do sejfu Artura.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-17 15:34:20

M jak Miłość... hahhahahhaa. "Natalka, nie możemy być razem! Kocham Ulę! " "Niee! Jarek! POTNĘ SIĘ ;(" albo "-Wiesz, że jak chłopak złapie dziewczynę za bransoletkę to musi ją pocałować? -Jak to, Natalko? -Nie pytaj, działajmy". poryte.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1