Co dziś w serialach?

16 Maja 2011

Zajrzyj do naszego przewodnika i zobacz, co dziś wydarzy się w telenowelach!

m jak miłość

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5446

Donna i Stephanie rywalizują o względy Eryka, który nie może się zdecydować na jedną z nich. Thorne postanawia pomóc ojcu podjąć decyzję. Tłumaczy Erykowi, iż kamera umieszczona w gabinecie Owena ma sprawdzić wierność Donny. Pokazuje ojcu na ekranie monitora scenę, w której Owen wyznaje miłość kobiecie. Rick proponuje Steffy posadę w zarządzie firmy. Próbuje ją pocałować, ale Steffy uderza go w twarz i wybiega z gabinetu.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2093

Zosia jest zachwycona lalką od Mirona. Kapelan więzienny, który przyniósł prezent, chce spotkać się z Agnieszką. Igor proponuje Monice trzydniowy pobyt w Mediolanie, gdzie będzie negocjował ważny kontrakt. Ola spotyka się z Surmaczową w sprawie pracy w Feminie. Anna opowiada o problemach podopiecznych. Nie otrzymawszy znaleźnego za wykopanie skrzyni, Michał zmuszony jest prosić o zaliczkę.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 591

Ksawery i Kinga próbują zbagatelizować sprawę pocałunku. Iza zwierza się Blance, że podejrzewa pracodawców o romans. Nie wie, jak powinna się zachować w tej sytuacji. Kasia otrzymuje propozycję wyjazdu na tygodniową sesję do Maroka. Zastanawia się, jak rozłąka wpłynie na jej związek z Ksawerym. Janek całe dnie spędza z transparentem pod domem Joli. Ona pozostaje niewzruszona - nie potrafi wybaczyć mężowi zdrady. Pewnego dnia mężczyzna nie pojawia się pod oknem.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 835

Rogowski otrzymuje dobrą wiadomość - nie straci prawa do wykonywania zawodu. Glińska przyjeżdża do Gródka, zapowiada, że brat pozwie lekarza do sądu. Podczas spotkania z Dorotą w kawiarni Lewicki spotyka Elę, matkę jego córki, na którą przestał płacić alimenty. Michał wyznaje żonie miłość, prosi, by wyjechała razem z nim do USA. Kinga idzie do radia na rozmowę kwalifikacyjną. Odkrywa, że chłopak oferujący jej pracę w rozgłośni to wielbiciel, który zamienił jej życie w koszmar. Ula potajemnie spotyka się z Jarkiem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-17 19:35:26

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-16 16:09:12

;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1