Co dziś w serialach?

13 Maja 2011

Sprawdź, co ciekawego dziś wydarzy się w serialach!

na dobre i na złe

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5444

Rick zaprowadza w firmie nowe porządki. Rozpoczyna wojnę z rodzeństwem, które nie zaakceptowało jego awansu. Brooke prosi Ricka, aby wyprowadził się z jej domu. Chce, by Ridge z powrotem tam zamieszkał. Rozwścieczony Rick postanawia wykorzystać Steffy, żeby wzbudzić gniew Ridge'a i poróżnić go z Brooke.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2092

Paweł żartuje sobie z żony, że stanie się bohaterką tabloidów po wydarzeniach, do których doszło na bankiecie. Vujković przeprasza Krystynę za zachowanie Sandry. Twierdzi, że młoda tłumaczka poinformowała go, iż jest w ciąży. Jacek opowiada Elżbiecie o rozmowie z lekarzem, który w Rzymie udzielał pomocy Polce. Okazuje się, że koszt transportu samolotu załatwionego przez Feliksa przewyższa jego wartość. Bolek uważa, że zamiast niego wolałby dwie armaty. Zosia dostaje paczkę od Mirona. Krystyna zostaje laureatką Nagrody Wielkiego Translatora.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 444

Piotr jest spragniony kontaktów z Tosią. Magda próbuje zdyskredytować go w oczach męża. Oskarża Gawryłę o niemoralne propozycje. Do szpitala trafiają dwaj bardzo podobni do siebie pacjenci. O mało nie dochodzi do pomyłki w operacjach. Lena i Zosia sprawdzają, czy pacjenci są spokrewnieni. Zosia dowiaduje się, że Kuba wystawił ich dom na sprzedaż. Latoszek, pod wpływem rozmowy z Burską, chce kupić dom dla siebie i dla Leny. Witek odwiedza Agatę. Paweł jest o niego zazdrosny. Zosia i Piotr zwierzają się sobie podczas wspólnego wieczoru.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 93

Mając kompromitujące zdjęcia Konstancji z Czarkiem, Rafał szantażuje ją, grożąc ich ujawnieniem. Konstancja wpada na pomysł, jak zdobyć pieniądze. Sprzedaje wywiad i sesję zdjęciową Artura Sagowskiego z rodziną miesięcznikowi "Celebryci". Mimo licznych komplikacji i niechęci Artura do tego przedsięwzięcia, przyszła para młoda i jej prawie adoptowane dzieci siadają przed obiektywem. Kuba nie może pogodzić się z faktem, że Gośka go lekceważy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-17 17:44:12

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-13 15:57:55

oo tak prosto w serce zaczyna nudzić... kibicuję konstancji i czarkowi!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-13 15:51:13

Pierwsza milosc najlepsza, uwielbiam ten serial :) i wcale nie chce, zeby marysia i pawel byli znow razem, moze z hubertem jej cos wyjdzie.. A slyszalam ze anka jakis wypadek bd miala.. Poczytajcie na oficjalnej stronie serialu. Pozdro

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-13 14:28:23

Na dobre i na zle zaczyna się rozkręcać:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-13 13:07:59

PROSTO W SERCE ZACZYNA NUDZIC

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1