Co dziś w serialach?

10 Maja 2011

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się dziś w „Barwach szczęścia”, „Pierwszej miłości” i innych serialach!

m jak miłość

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5438

Stephanie jest zdumiona decyzją Eryka. Próbuje go przekonać, aby nie awansował Ricka. Ale ten nie chce zmienić zdania. Eryk i Rick przygotowują się do wygłoszenia oficjalnego komunikatu o zmianie w zarządzaniu firmą.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2089

Agnieszce i Jackowi udaje się powiększyć odbitki z Rzymu, na których, jak przypuszczają, jest Beata. Jerzy uważa, że postać na zdjęciach to jego córka, Agnieszka ma inne zdanie. Widząc zmartwienie Chojnickiej, Paweł nie ujawnia swoich wątpliwości. Gabriela i Monika spierają się o rekomendację Rosso na Euro 2012. Agata jest zła na Jacka, który nie pojawił się na umówionym spotkaniu. Michał i Antek kłócą się o nagrodę za skarb. Nagle przychodzi wściekły deweloper z informacją, że jego budowa została wstrzymana. Jerzy chce jechać do Rzymu.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 588

Sabina przywozi Kajtka do Władka na ferie. Chłopiec zdradza ojcu, że mama się zakochała w Mietku, który mieszka w Sztokholmie. Syn boi się, że przeprowadzą się na stałe do Szwecji. Oksana wyjeżdża na kilka dni na Ukrainę po dokumenty potrzebne do ślubu. Oksana i Stefan, szczęśliwi i zakochani, planują wspólną przyszłość. Szymon, zawiadomiony o odejściu Rafała, odwiedza Izę. Wyznaje jej, że wciąż o niej myśli.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 834

Chodakowscy urządzają imprezę sylwestrową, na której bawią się razem z Sandrą i Agnieszką. Paweł odwiedza Martę, wręcza jej zaproszenia na lodowisko. Wojciechowska i Budzyński idą na łyżwy. Spotykają na ślizgawce koleżankę prawnika z kancelarii, Monikę Ochman. Przed wyjazdem z Polski Szymon wyznaje Marcie miłość. Budzyński domyśla się, że Gajewski może zostać jego rywalem, dlatego w sylwestra proponuje ukochanej ślub. Paweł poznaje Joannę. Zaprasza dziewczynę na sylwestra w Oazie. Jankowski zauważa, że Mirka całuje się z Irkiem pod jemiołą.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 90

Cezary bierze udział w konkursie radiowym i wygrywa drogą wycieczkę. Postanawia spieniężyć nagrodę i kupić dla siebie i Moniki bilety lotnicze do Las Vegas. Zdaniem Lala wesele Artura i Konstancji powinno się odbyć w najmodniejszym miejscu w mieście. Monika dowiaduje się o pieniądzach, które Nina otrzymała od Konstancji. Artur odwiedza Monikę, by wyjaśnić sytuację. Milewska oznajmia mu, że wyjeżdża do Las Vegas. Powodem tej decyzji jest jego ślub z Konstancją.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-12 14:02:04

nudy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-10 13:06:06

nic się ostatnio nie dzieje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-10 10:52:02

nic ciekawego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1