Co dziś w serialach?

06 Maja 2011

Zajrzyj do naszego telewizyjnego przewodnika.

dr latoszek

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5434

Eryk proponuje Donnie i Stephanie wspólne mieszkanie, gdyż nie jest w stanie wybrać jednej z nich. Brooke musi podjąć decyzję, czy stanąć po stronie syna, czy Ridge'a.

TVP1, 15:15, Klan, odc. 2087

Michał kupuje gazetę z artykułem o wykopanym skarbie. Dumna Zyta czyta "Brukową" i szybko przelicza, ile pieniędzy dostaną w ramach znaleźnego. W firmie Antek i Renata czekają na Jerzego. Według nich pieniądze należą się spółce, gdyż koparka jest jej własnością. Postawa wspólników oburza Jerzego. Marek wypytuje Agnieszkę o małżeństwo Boreckich. Jagoda przychodzi do Czesi z koleją osobą chętną do skorzystania z usług przedszkola. Jacek znajduje e-maile od Agaty. Jasiek przysiada do komputera i przypadkowo czyta wiadomości.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 443

Do szpitala trafia dziewczyna z dłonią przybitą nożem do deski. Ona i jej brat Dominik są artystami cyrkowymi. Dominik również zostaje pacjentem w Leśnej Górze. Konica ma żal o to, że młodsi stażem lekarze dostali się na kurs, o którym marzył. Podczas zwiedzania Lublina Wiki i Przemek ratują życie ulicznemu mimowi. Na kursie Wiktoria robi wszystko, by Przemek zaliczył zajęcia z najlepszym wynikiem. Piotr odwozi Zosię i Amelkę do domu. Dobrze bawi się w ich towarzystwie.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 88

Sagowski Development jest spółką akcyjną zagrożoną tzw. wrogim przejęciem. 40% akcji firmy wykupił Sebastian Zadworny, 60% nadal jest w rękach Sagowskich. Aby Zadworny nie przejął pakietu większościowego, rodzina musi być jednomyślna. Artur jest w coraz trudniejszej sytuacji, a Zadworny przy pomocy Drozda usiłuje wykupić brakujące mu udziały od Wiki. Monika, przy niewielkiej pomocy Anety, znajduje genialne rozwiązanie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-06 11:13:35

no Latoszek, fajne ciacho :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-06 00:25:09

Latoszek.. boże jaki on jest cudowny. ;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-06 08:53:06

hry hry ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1