Co dziś w serialach?

05 Maja 2011

Sprawdź, jak potoczą się dalsze losy bohaterów telenowel.

szpilki na giewoncie

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5432

Steffy pyta ojca, czy brakuje mu prawdziwej rodziny. Razem z Thomasem grają w tenisa. Brooke rozmawia z Rickiem o jego powrocie do zdrowia. Uważa, że jeśli syn bardziej się postara, szybciej stanie na nogi. Katie dowiaduje się o wyprowadzce Ridge'a od Brooke. Obawia się konsekwencji.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2086

Monika wspomina niespodziankę, jaką Feliks dla niej zrobił. W restauracji Gabriela spodziewa się wspólniczki w złym humorze, a tymczasem Monika przyjeżdża w szampańskim nastroju. Niebawem zjawia się Igor. Stasia i Jeremiasz wracają z Rzymu. Starsza pani opowiada, że mąż zgubił się w tłumie. Cała pielgrzymka modliła się o odnalezienie Beaty. Marek przynosi Jackowi potrzebne dokumenty. Borecki wyznaje mu, że kilka dni wcześniej przespał się z inną kobietą. Podczas prac budowlanych ekipa Michała odkopuje starą skrzynię z monetami i biżuterią.

TVP1, 20:05, Ojciec Mateusz, odc. 66

Właściciel sklepu jubilerskiego śmiertelnie postrzelił włamywacza, ale policjanci mają wątpliwości. Nocul zostaje wyznaczony do przeanalizowania przeszłości jubilera. Eksperci do spraw balistyki wykluczają wersję samoobrony. Nie można jednak jednoznacznie udowodnić jubilerowi winy. Mający kłopoty małżeńskie Nocul nie radzi sobie ze sprawą. Mateusz włącza się w rozwiązywanie zagadki i terapię małżeńską.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 586

Marta jest zaniepokojona, że Ewunia przynosi do domu zabawki i słodycze. Uważa, że Helenka nie daje sobie rady z opieką nad małą. Sara idzie z Basią i Jolą na badanie USG. Po powrocie do domu oznajmia Basi, że postanowiła wyjechać do mamy na Jamajkę. Kasia podstępem doprowadza do spotkania Aliny z Waldemarem. Chce, by tych dwoje wyjaśniło sobie niedomówienia. Spotkanie kończy się awanturą. Ksawery ma pretensje do dziewczyny. Rozzłoszczony wychodzi z domu, umawia się na kolację z Kingą. W trakcie spaceru z Helenką Ewunia zostaje porwana.

TVP2, 2, 20:45, Dr House, odc. 122

Młoda i atrakcyjna bizneswoman trafia do szpitala z powodu bólu uszu. House, zaintrygowany tym, że kobieta ma brzydkiego i niezbyt majętnego męża, postanawia się nią zająć. Lekarze są oczarowani Valerie, stają w jej obronie, gdy kolega z pracy oskarża ją o intrygę. Trzynaście (Trzynastka) nie wierzy pięknej pacjentce. W ramach psychoterapii House napisał do kolegi ze studiów list z przeprosinami za psikus sprzed lat. Mężczyzna koniecznie chce się z nim spotkać.

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-05 19:49:12

Ha ! Wy wszyscy to żal.pl.com.@/debillki :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-05 15:35:01

mój ukochany serial :) dr house

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1