Co dziś w serialach?

29 Kwietnia 2011

Bolesne rozstania, płomienne uczucia, skrywane tajemnice… Zobacz, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów!

prosto w serce

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5428

Donna uważa, że Pam udaje amnezję, aby uniknąć więzienia. Eryk ma przekonać żonę, by nie zeznawała przeciwko siostrze Stephanie. Zmęczona po operacji Pam prosi Donnę o przebaczenie. Rick żąda od Brooke, żeby rozstała się z Ridgem.

TVP1, 15:15, Klan, odc. 2082

Monika złośliwie komentuje fascynację Feliksa możliwością zakupu samolotu. Wspólnie z Igorem Rutką ruszają na weekend majowy. Rysiek robi badania lekarskie. Jacek wybiera się z Agatą do teatru. Jaś pyta go, czy może w tym czasie zaprosić ojca. Paweł zaprasza Koziełłów do Topolina. Tadeusz wolałby spędzić ten czas na polu golfowym, dlatego stara się zniechęcić Annę. Wmawia jej, że w posiadłości Lubiczów mogą być problemy z odbiorem telewizyjnej relacji z Rzymu. Po spektaklu Jacek proponuje Agacie spacer. Zyta i Michał dostrzegają parę.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 442

Do szpitala trafia sprawca wypadku samochodowego, w którym zginął pasażer. Pacjent nie pamięta, że kogoś wiózł. Kluczem do rozwiązania zagadki jest matka kierowcy - autorka kryminałów. Nina jest pomijana przy operacjach. Podejrzewa, że powodem są plotki o jej dodatkowej pracy. Piotr unika kontaktów z Soszyńskim. Mówi Magdzie, że mąż jest bezpłodny. Mężczyzna chce wiedzieć, czy jest ojcem Tosi. Profesor załatwia Wiktorii dodatkowe miejsce na kursie mikrochirurgii. Entuzjazm Wiki udziela się Zapale. Consalida przygotowuje kolację dla Piotra.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 84

Konstancja zgadza się wyjść za mąż za Artura, akceptując wszystkie warunki. Artur informuje dzieci o planach małżeńskich. Okazuje się, że dzieci nie są zachwycone pojawieniem się Konstancji w roli mamy. Feliks demaskuje Żonkila. Wspólnie z Anetą dowiadują się na komisariacie policji, że Kwiatkowski oszukał już kilka innych kobiet. Teraz najprawdopodobniej zamierza uciec za granicę. Monika dowiaduje się o ogłoszeniu zamieszczonym w gazecie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1300

Mikser postanawia iść na policję, by donieść na Dragona, zanim ten zdąży skrzywdzić Sabinę. Wtedy również Radek będzie miał problemy. Mikołaj namawia go na doniesienie na kolegę. W nocy Radek i Dragon zakradają się do mieszkania Sabiny. W pewnym momencie Radek bije kolegę w twarz. Kiedy ten upada, Radek dzwoni na policję, żeby zgłosić włamanie. Brat Tomasz zamierza rozwiązać trudną sytuację, która panuje w domu Krzyśka. Prosi Mirka, aby na nowo zaprzyjaźnił się z chłopcem. Zdobywa się również na rozmowę z ojcem Krzyśka.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 40

Adam denerwuje się przed imprezą klasową. Goście są zawiedzeni, że nie będzie Grety. Magda przekonuje matkę, by Greta pojawiła się na wieczorze. Sylwia wsiada do samochodu Ernesta. Z obojętnością przyjmuje od niego kwiaty. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest śledzona przez Kamila. Ernest oznajmia Sylwii, że chce się zaopiekować się nią i Kamilem. Oferuje jej pomoc i pieniądze. Sylwia odrzuca jego propozycję. Ernest grozi jej, że Kamil dowie się, kto jest jego ojcem. Kamil wypytuje matkę, kim jest mężczyzna, z którym się spotkała.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak to zrobić z prawiczkiem? 10 pomocnych wskazówek

Spraw, by pierwszy raz był dla Twojego faceta wyjątkowym wspomnieniem!

Uzbrojona 12-latka napadła na sklep! Bo w domu brakowało na chleb!

W czasie jednej z kłótni dziewczynka usłyszała, że matka nie jest w stanie utrzymać domu. Dlatego wzięła sprawy w swoje...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-29 17:16:00

zapraszam na mój pasaż . :) buty NIKE, spodnie ZARA i koszula H&M . . polecam ! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-29 12:58:08

ale emocje w klanie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1