Co dziś w serialach?

28 Kwietnia 2011

Sprawdź, co dziś wydarzy się w „Pierwszej miłości”, „Barwach szczęścia” i pozostałych serialach!

dr house

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5426

Donna niepokoi się o przebieg spotkania Stephanie i Eryka z Pam. Owen ją uspokaja. Kiedy udaje się jej dodzwonić do Eryka, ten mówi, że Pam zemdlała i Stephanie jest z nią w szpitalu. Bridget informuje Ricka o jego stanie zdrowia. Podczas rozmowy z Ridgem Rick zarzuca mu, że celowo zrobił mu krzywdę. Doktor Simons robi Rickowi badanie neurologiczne. Okazuje się, że mężczyzna ma sparaliżowane nogi.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2081

Grażyna uważa, że wyjazd Ryśka do Niemiec nie jest dobrym pomysłem. On namawia Mariusza, aby pojechał razem z nim. Kolega wyznaje, że w czerwcu bierze ślub z Joasią. Prosi, aby Rysiek i Grażynka zostali ich świadkami, a później chrzestnymi dziecka. Do Polski przyjeżdża Marczenko, specjalista od marketingu, który przygotowywał dla Beaty wejście firmy na rynek ukraiński. Leszek uważa, że należy dokończyć projekt. Paweł opowiada żonie o wizycie na Sadybie i o stanie psychicznym Chojnickich. Agata dzwoni do Jacka z zaproszeniem do teatru.

TVP1, 20:05, Ojciec Mateusz, odc. 65

Możejko prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa. Wpada na trop nielegalnego kasyna prowadzonego w zabytkowym pałacu. Inspektor pojawia się tam incognito, ale zostaje zdemaskowany przez zwiedzającą zamek Natalię. Przestępcy uprowadzają Możejkę i Natalię. Chcąc się ich pozbyć, planują sfingowanie wypadku samochodowego. Zniknięcie Możejki niepokoi policję. Mateusz prowadzi równoległe śledztwo.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 582

Borys dowiaduje się, że Marii nie stać na wysłanie wszystkich dzieci na ferie. Mówi jej, że mogą pojechać razem z nim i Laurą do Zakopanego. Laura jest wściekła. Składa Marii wizytę, pyta, czy szykuje ona Borysa na następcę Romana. Stefan i Oksana idą do urzędu stanu cywilnego, aby zarezerwować termin ślubu. Okazuje się, że kobieta musi przedłożyć dokumenty, które zostały na Ukrainie. Krystyna jest niezadowolona, że Kaja opiekuje się Nadią. Składa przyjaciółce wizytę. Próbuje ją namówić, by skorzystała z usług wykwalifikowanej pielęgniarki.

TVP2, 2, 20:45, Dr House, odc. 121

Handlarz narkotyków, Eddie, przywozi do szpitala wspólnika, Mickeya, który stracił przytomność podczas dokonywania transakcji. Zespół House'a podejrzewa zatrucie. Dilerzy nie chcą wyznać, jaką prowadzą działalność, a tym bardziej gdzie przechowują towar. Lekarze muszą się uciec do policyjnych metod śledczych. Chase, Trzynastka i Taub postanawiają spłatać figla Foremanowi. House i Wilson zabiegają o względy sympatycznej sąsiadki, choć ona nie traktuje poważnie ich zalotów.

TVP2, 21:45, Instynkt, odc. 9

W mieszkaniu znaleziono ciało komentatora sportowego Adama Chojeckiego. Porażony prądem mężczyzna leżał nagi w wannie. Po przybyciu policjantów na miejscu zdarzenia była kochanka ofiary, która znalazła zwłoki. Funkcjonariusze docierają do kolejnych narzeczonych Chojeckiego. Technicy znajdują odciski palców osoby o małych dłoniach. Oster zostaje w zaplombowanym lokalu. W nocy ktoś wchodzi do mieszkania. Ola kontynuuje śledztwo - wykrada ze szpitala akta pani komisarz. Gdy dociera do domu, zostaje zaatakowana.

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 16

Jackie odwiedza Eddiego w aptece. Urządza mu awanturę o to, że przyszedł do jej domu. W złości proponuje Kevinowi romantyczny wieczór bez dzieci. Z powodu spóźnienia O'Hary Zoey samodzielnie ratuje życie chłopcu z zatrzymaniem oddechu i krążenia. Po przyjściu do pracy Jackie zajmuje się pacjentem z chorobą nowotworową, który bardzo źle znosi przyjmowane leki. W obecności Coopa pielęgniarka sugeruje mężczyźnie, by przykre objawy zwalczał marihuaną.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-28 18:28:26

zapraszam na mój pasaż :) ładna koszula H&M, świetne spodnie ZARA i wygodne buty NIKE.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-28 12:10:44

te polskie seriale to wszystykie podobne do siebie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-28 09:32:52

Boże jak mieszają w Prosto w serce... ale cóż. Coś muszą robić przez następne 200 odcinków. ; ]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1