Co dziś w serialach?

21 Kwietnia 2011

TVP, Polsat czy może TVN? Na której stacji telewizyjnej obejrzeć można najfajniejsze seriale?

siostra jackie

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2076

Błażej wygrywa bilety na Euro 2012. Surmaczowa już planuje, co ubierze na finałowy mecz. Zaskoczony chłopak przyznaje, że chciał jechać do Kijowa z Kamilą i dwójką znajomych. Agnieszka i Miron spotykają się w urzędzie. Mężczyzna proponuje, aby Zosia nosiła jego nazwisko, ale Agnieszka nie zgadza się. Kamila informuje Jerzego, że chciałaby wyjechać na święta. Wysłuchawszy jego zarzutów, dziewczyna krzyczy, iż ma prawo żyć normalnie. Pawełek wypytuje ojca o tradycje wielkanocne. Szczególnie interesuje go temat strzelania na rezurekcji.

TVP1, 20:05, Ojciec Mateusz, odc. 64

W Sandomierzu ma się odbyć aukcja nieznanego obrazu Olgi Boznańskiej. Mikołaj go sprzedaje, bo chce w ten sposób pozbyć się kłopotów finansowych. W trakcie aukcji pojawia się osoba kwestionująca autentyczność dzieła, co powoduje rezygnację głównego kupca. Obraz trafia do depozytu w muzealnym sejfie. Następnego dnia okazuje się, że zniknął. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 578

Anna podejrzewa, że Jacek jest ojcem dziecka Żanety. Okazuje się, że dziewczyna ukrywa prawdę w obawie przed ojcem chłopaka. Malwina zaprasza Przemka na bal karnawałowy, ale on odmawia. Dziewczyna postanawia iść sama. Robi ostry makijaż i zakłada wyzywającą kreację. Dziwnie się przy tym zachowuje. Halina martwi się, że choroba Malwiny znów dała o sobie znać. Z mieszkania pani Nadii znika cenna broszka. Krystyna, przyjaciółka Nadii, podejrzewa Kaję o kradzież. Uważa, że trzeba zawiadomić policję.

TVP2, 2, 20:45, Dr House, odc. 120

Tucker, były pacjent i przyjaciel Wilsona, co roku świętuje wraz z nim pokonanie nowotworu. Podczas piątej rocznicy Tucker ma porażenie ręki. House twierdzi, że to rak i proponuje zakład. Gdy stan chorego się pogarsza, oprócz jego partnerki w szpitalu zjawiają się córka z pierwszego małżeństwa i była żona. Tymczasem Cuddy sonduje, jaka będzie reakcja House'a, jeśli zamieszka na stałe z Lucasem.

TVP2, 21:45, Instynkt, odc. 8

Pod mostem w podwarszawskiej wsi zostaje znalezione ciało Anety Lato, pracownicy salonu sprzedaży telefonów komórkowych. Kierownik salonu zwolnił ją po kolejnej awanturze z klientem i nadpobudliwym zachowaniu pracownicy. Komisarz Oster przepytuje personel firmy. Sprzedawca mówi o Izie, która kręciła się przy szafce ofiary. Wizyta w domu Izy rzuca nowe światło na sprawę. Policjanci docierają do chłopaka Anety, Darka Siudy, który ma za sobą kryminalną przeszłość. Przesłuchiwany nie ma alibi. Siuda atakuje Wójcika.

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 15

Podczas wizyty córki dawnej dziewczyny Kevina Grace daje kolejny dowód skrzywienia psychicznego. Przez nieostrożność Jackie dwukrotnie nieomal zostaje zdemaskowana jako lekomanka. Coop chwali się, że New York Magazine umieścił go na liście 25 najlepszych lekarzy na Manhattanie. Pogotowie przywozi właściciela doga, pogryzionego przez pupila. Oprócz ran na twarzy pies spowodował jeszcze jeden uraz. Jackie zgadza się zostać dłużej w pracy, ale pojawia się problem - Kevin musi wyjechać i nie ma kto odebrać dziewczynek ze szkoły.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-21 20:03:33

Szpilki na giewoncie !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-21 16:32:16

siostra jackie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-21 09:47:04

Pierwsza miłość

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-21 10:53:23

powoli robi się nudne jak flaczyska z olejem!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-21 09:43:48

uwielbiam dr house'a

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-21 09:44:44

nie ma lepszego serialu, zgadzam się :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1