Co dziś w serialach?

20 Kwietnia 2011

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!

Rodzinka.pl

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2075

Ola żali się matce, że święta spędzi bez Norberta. Paweł wpada na pomysł, aby tym razem zaprosić rodzinę do nich. Razem z Krystyną liczą, ile osób usiądzie przy świątecznym stole. Monika słyszy, że Feliks rozmawia przez telefon o zakupie czołgu. Mężczyzna przyznaje, że robi interesy z Bolkiem. Michał jest zły, bo nie udało mu się wylosować biletu na Euro. Postawa męża denerwuje Zytę. Jacek poleca anulować decyzję Beaty o zakupie nowej linii technologicznej.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 577

Marta jest załamana roszczeniami Piotra Walawski żąda równego podziału majątku, mimo że jego wkład jest dwukrotnie mniejszy niż Marty. Robert uważa, że do czasu rozprawy powinni wyprowadzić się z osiedla. Dwóch starszych chłopaków zaczepia Żanetę przed szkołą. Przemek ratuje ją z opresji. Żaneta nie chce się przyznać rodzicom, kto jest ojcem dziecka. Mikiciukowie podejrzewają, że jest zastraszana. Opowieści Kasi o pracy w programie fitness denerwują Ksawerego. Rybiński coraz chętniej wychodzi do kancelarii i spędza czas z Kingą.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 15

Tomek zaczyna opiekować się dziećmi. Kuba chce iść w ślady brata. Wszyscy grają w pokera, a w chwilach nudy Kuba i Kacper urządzają przejażdżki policyjnym radiowozem.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 78

Między Arturem i Cezarym dochodzi do rękoczynów. Monika rozdziela mężczyzn. Usiłuje wyjaśnić zaistniałą sytuację, informując, że nie spodziewa się dziecka, a wiadomość ta jest zwykłą plotką. Rafał przekonuje Artura, żeby pozbył się Moniki z firmy. Artur nie chce o tym słyszeć. Prosi Anetę, by zaopiekowała się Moniką. Konstancja ponownie postanawia uwieść Artura, a także odzyskać jego zaufanie. W tym celu spędza z Sagowskim romantyczny wieczór.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1433

Bracia Brzozowscy próbują przekonać Izę, że propozycja Laury to znakomity interes dla Bud-Maksu. Ta jednak nie zgadza się na inwestowanie pieniędzy firmy. Andrzej też się wycofuje. Daniel proponuje Dorocie wspólne pójście na kawę. W odpowiedzi otrzymuje stwierdzenie, że wakacje się już skończyły i spotkają się na zajęciach. Marta zaprasza Kamila i Zuzę na obiad. Młody Hoffer usiłuje się wykręcić. Widząc to, Zuza zaprasza Martę i Janusza na Wspólną. Kamil jest niezadowolony, że będzie musiał spotkać się z nowym partnerem siostry.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-20 16:16:40

moda na sukces haha same mohery to oglądaja :P ja oglądam codziennie na wspolnej i wogole mnie to nie nudzi :) ciągle cos nowego .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-20 11:52:46

w ogole kto to oglada ? zalosne sa przeciez

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-20 10:36:52

UWIELBIAM SERIAL RODZINKA.PL!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-20 10:20:58

Pierwsza... :) hi hi hi. W tych serialach już nie za bardzo mają co wymyślać i już się nudne robią, ale i tak Moda na sukces rozwala system... :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1