Co dziś w serialach?

14 Kwietnia 2011

Sprawdź, co dziś wydarzy się w Twoim ulubionym serialu!

dr house

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5418

Taylor mówi Ridge'owi, że wie, iż nie są już razem od dłuższego czasu, ale jej uczucia do niego pozostały. Owen pociesza Donnę. Uważa, że jest sposób, by odzyskać Eryka bez obaw o wtrącanie się Pam. Powinna potajemnie spotkać się z mężem i powiedzieć mu o wszystkim, co zrobiła Pam. Rick nie chce wierzyć w to, co matka mówi na temat miłości Taylor do Ridge'a. Brooke chce, aby Taylor powiedziała narzeczonemu prawdę.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2071

Jacek wypytuje policjanta o kobietę, którą wyprowadzono z firmy Beaty. Oficer potwierdza, że to sprzątaczka; to ona zastawiła w lombardzie obrączkę Beaty. Kobieta twierdzi, iż znalazła ją na umywalce w dniu zaginięcia szefowej. Redaktor pyta Krystynę o artykuł Sandry na temat tłumaczenia Lubiczowej. Grażyna żali się Agnieszce, że Kasia zaczęła się już malować. Dzięki pomocy portiera firmy Jackowi udaje się zdobyć adres sprzątaczki. Zapłakana kobieta jeszcze raz mówi to, co już słyszał na policji. Niespodziewanie wraca pijany mąż sprzątaczki.

TVP1, 20:05, Ojciec Mateusz, odc. 63

Możejko próbuje umówić się z Justyną. Jednak kobieta wyjeżdża za miasto pracować nad dokumentami z nowym prawnikiem, Markiem Podgórskim. Podgórski, znany myśliwy, ma problemy z obrońcami zwierzą. Tuż przed wyjazdem ktoś niszczy mu samochód, malując na nim jelenie. Justyna wraca wcześniej z wyjazdu. Następnego dnia okazuje się, że Podgórski został śmiertelnie postrzelony w wiejskiej posiadłości. Justyna jest ostatnią osobą, która widziała go żywego. Możejko rozpoczyna śledztwo.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 101

Barańscy i Leszczyńscy nadal próbują rozwiązać problem Wiktorii i Łukasza. Wychodzi na jaw, że chłopak rzucił studia. Ryszard jest wstrząśnięty postawą syna. Weronika podejrzewa podstęp ze strony dzieci. Wszczyna dochodzenie w tej sprawie.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 574

Alina odwiedza męża w kancelarii. Próbuje mu uświadomić, że gdyby kochał Klaudię, nie doszłoby do ich wspólnej nocy. Ma nadzieję, że Rybiński do niej wróci. Justyna wraca ze Szwajcarii z konsultacji u neurochirurga. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie mogła grać zawodowo na skrzypcach. Jola uważa, że w tej sytuacji powinna zdecydować się na dziecko. Magda poznaje Różę i Zuzię. Nawiązuje z Różą przyjazną relację, zwierza jej się z planów poświęcenia się pracy z trudną młodzieżą. Bożena i Alina mówią Klaudii o zdradzie Waldemara.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-14 14:32:35

nom ja też nie mogę się doczekać tego odc.. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-14 11:44:29

nio racja ja dziś też bd ogladać ten serial bo się zrobił ciekawy ciekawe co się stanie z Sabiną i czy Paweł od Anki odejdzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-14 10:58:16

UUU... Pierwsza miłość zaczyna się robić coraz ciekawsza... Napad na Sabinę, odurzenie jej, próba gwałtu przez Dragona, pomoc Radka, domyślenie się Sabiny, że to Dragon na nią napadł, no i chyba próba zabicia Sabiny, bo na końcu odcinka 1288 padły słowa: "...Zabiłeś ją..." . A swoją drogą to wydaje mi się, że Radek zabujał się w Sabinie. Mam nadzieję, że dzięki Sabinie zmieni się i nie będzie takim bandytą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1