Co dziś w serialach?

07 Kwietnia 2011

Chcesz poznać dalsze losy swoich ulubionych serialowych bohaterów? Przeczytaj nasz przewodnik i zawsze bądź na bieżąco!

szpilki na giewoncie

TVP1,16:10, Moda na sukces, odc. 5408

Ridge zastanawia się, czy podjął dobrą decyzję, popierając pomysł Brooke, aby dzieliła z Nickiem opiekę nad Jackiem. Stephanie i Owen sprzeczają się o Donnę. Mężczyzna wyznaje, że kocha żonę Eryka. Katie informuje Ridge'a o przeprowadzce do Nicka. Ten zwierza się, iż ma obawy dotyczące wyboru Brooke. Katie zapewnia Ridge'a, że Nick i Brooke nie staną się sobie bliżsi, ponieważ Nick i ona, Katie, spodziewają się dziecka. Donna chce wiedzieć, co Owen powiedział Stephanie. Nick i Brooke stają się sobie coraz bardziej bliżsi.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2066

Monika jest zła na Feliksa o jego zachowanie. Mężczyzna próbuje się tłumaczyć, jest na okresie próbnym i nie może odmówić kolegom. Gabriela podpuszcza przyjaciółkę, aby wyrzuciła Feliksa. Przed wizytą u Koziełły Zyta szuka informacji w książkach medycznych, aby dokładniej zinterpretować wyniki Michała. Lekarz potwierdza dobre wyniki jej męża. Surmaczowa wypytuje Elżbietę o śledztwo. Bogna wyjeżdża do Hrubieszowa, a dzieci zostają pod opieką Jagody. Stanisława i Jeremiasz proponują Chojnickiej wyjazd na uroczystość beatyfikacji Ojca Świętego.

TVP1, 20:05, Ojciec Mateusz, odc. 62

Młodsza córka Noculów, Zosia, miała wypadek, w wyniku którego uszkodziła oko. Po konsultacjach medycznych jeden z lekarzy mówi o konieczności przeprowadzenia zabiegu w prywatnej klinice, jednak koszty są olbrzymie. Basia stara się szybko pożyczyć pieniądze. Zdesperowana zaciąga kredyt w firmie Krezus. Po dokładnym przeczytaniu umowy stwierdza, że padła ofiarą oszustów. Mateusz próbuje wyjaśnić sprawę.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 97

Bartek odkrywa tajemnicę Wiktorii. Teraz może ją szantażować. Tymczasem siostra przyjmuje nonkonformistyczną postawę. Weronika musi przedsięwziąć stanowcze środki wychowawcze. Roma szuka pracy, a Mateusz chce iść do przedszkola. Barańska udaje się na spotkanie. Nieoczekiwanie otrzymuje posadę. Musi poinformować o tym Ryszarda.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 570

Po nocy spędzonej z mężem Alina ma nadzieję, że Waldemar do niej wróci. Ludmiła jest świadkiem nieprzyjemnej rozmowy Kostka z Edytą. Robi jej się żal mężczyzny. Mimo że jest nierzetelny w pracy, postanawia dać mu jeszcze jedną szansę. Hubert zarzuca Klarze, że zawsze prosi mamę o radę i ze wszystkiego jej się zwierza. Dziewczyna obraża się na niego, lecz po rozmowie z Danutą uświadamia sobie, że chłopak ma rację.

TVP2, 2, 20:45, Dr House, odc. 118

Po tym, gdy Chase przyznał się żonie do zabicia Dibali, oboje postanawiają opuścić zespół i szpital. Po odzyskaniu licencji lekarza House zostaje szefem oddziału. Decyduje, że zespół zajmie się aktorem porno, a nie ciężko chorym niemowlęciem. Jednocześnie doktor stara się skłonić asystentów do powrotu. Skrytość Cuddy doprowadza do kryzysu w jej związku z Lucasem.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-14 13:57:42

a mnie śmieszy jak niektóre to aż się kłoca z tym telewizorem tak przeżywaja te swoje seriale

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-07 10:48:10

kinia i tysi pozdrawia Skoczów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-07 10:01:57

prosto w serce jest zajebiste hehe kocham

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-07 00:29:42

Prosto w serce lubię.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1