Co dziś w serialach?

29 Marca 2011

Nie możesz się już doczekać popołudnia i swoich ulubionych seriali? Zajrzyj już teraz do naszego przewodnika!

serial

TVP1. 16:10, Moda na sukces, odc. 5395

Lekarz Eryka tłumaczy Stephanie, że stan byłego męża pogarsza się. Donna i Owen rozmawiają o pokazie w Paryżu, który poszedł bardzo dobrze. Thorne, Felicia, Ridge i Stephanie na zmianę czuwają przy Eryku. Owen informuje Donnę, że muszą poczekać z lądowaniem z powodu pogody. Forresterowie gromadzą się przy łóżku Eryka i modlą się o cud. Stephanie zapewnia dzieci, że ojciec słyszy ich słowa. Sama myje mu nogi przed jego odejściem. Kiedy rodzina rozpacza, Eryk budzi się i wyciąga rękę do Stephanie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2059

Elżbieta zastanawia się, gdzie może jeszcze poszukać pomocy w sprawie zaginięcia Beaty. Małgorzata stara się namówić ją na wyjście do siłowni. Bogna chce iść na spotkanie grupy AA. Leszek uprzedza, że umówił się z klientem i nie będzie mógł zająć się dziećmi. Michał sprawdza noclegownie i schroniska dla bezdomnych w okolicy. Namawia Jacka, żeby zgłosił zaginięcie Beaty do fundacji, która zajmuje się poszukiwaniem zaginionych. Norbert przychodzi do Pawła. Wyznaje, że musi wybierać między chorą matką a Olą.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 91

W nowym mieszkaniu sąsiedzi dają się we znaki Leszczyńskim. Nad nimi mieszka para, która uwielbia huczne przyjęcia. Każdej nocy hałaśliwe towarzystwo zakłóca spokój. Weronika wysyła Pawła z misją uciszenia lokatorów. Barańscy również nie mogą się wyspać. Ryszard chrapie, ale stanowczo temu zaprzecza. Domownicy włączają się w walkę o ciszę nocną.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 564

Marta ma dosyć awantur i scen zazdrości, które Robert urządza jej o Piotra. Ich związek przechodzi kryzys. Tymczasem Piotr prosi byłą żonę, by do niego wróciła. Stan zdrowia Saszy pogarsza się. ChŁopiec ukrywa przed wszystkimi, że źle się czuje. Traci przytomność. Alina zamierza udowodnić Waldemarowi, że świetnie sobie bez niego radzi. Planuje wydać wszystkie oszczędności na remont domu. Ksawery uważa, że Kaśka podsunęła mamie ten pomysł. Ludmiła żałuje, że zatrudniła Kostka.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 822

Natasza odwiedza Kubę. Wyznaje, że Igor wyjechał na kilka dni, a ona chce ten czas spędzić z Zioberem. Paweł przeprowadza się do Oazy  domyśla się, że przyjaciel pragnie zostać z ukochaną sam na sam. Anna zostaje zaatakowana przez byłego szwagra. Szuka pomocy u Hanki. Wyznaje Mostowiakowej, że są przyrodnimi siostrami. Marek zaprasza żonę na romantyczny wieczór w restauracji. Hanka rozmawia z Nowackim. Dyrektor prosi, by umówiła go z Anną na randkę. Marszałek przekonuje Filarskiego, że jest zakochany w Krystynie. Prosi matkę Kingi o rękę.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 62

Artur jest zaskoczony propozycją ślubu z Tamarą. Okazuje się, że Wiki wygrała sporą sumę pieniędzy w Las Vegas. Rafał jest szczególnie zainteresowany jej wygraną. Cezary zajęty jest przygotowaniami do ślubu. Uzgadnia z Moniką listę gości, dom weselny, projekty zaproszeń. Artur przyjeżdża do Moniki. Tymczasem Rafał robi wszystko, co w jego mocy, żeby zdyskredytować Tamarę. Przedstawia Arturowi dowody na to, że Tamara zamierzała go oszukać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-29 23:00:49

moda na sukces o tak!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-29 16:37:21

ach ta Marysia denerwuje mnie już xdd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-29 10:12:04

marysiaaa jedz do pawła proszęę :(((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-29 13:55:13

hehe...jestem tego samego zdania. Ale scenariusza niestety nie zmienimy x)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1