Co dziś w serialach?

28 Marca 2011

Nie masz pomysłu na poniedziałkowe popołudnie? Spędź je w gronie bohaterów Twoich ulubionych seriali!

serial

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5393

Rick i Taylor żądają, aby Stephanie powiedziała Donnie o powrocie Eryka do domu. Jednak ta opowiada, co widziała w pokoju byłego męża. Bridget dowiaduje się, że Nick wiedział o dziecku od paru tygodni. Chce, aby natychmiast zabrał ją z powrotem do portu. Kobieta oświadcza, że nie są już małżeństwem. Taylor zauważa, że Stephanie wraca do starych sztuczek, ponieważ nie pozwoliła powiedzieć Donnie o powrocie Eryka. Katie przeprasza Bridget, ale ta nie jest w stanie jej wybaczyć.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2058

Ola rozpamiętuje wizytę matki Norberta po ucieczce ze szpitala. Kobieta ma pretensje do syna, że pozwolił umieścić ją na oddziale zamkniętym. Agnieszka i sekretarka próbują dostać się do komputera Beaty. Leszek namawia Agę, aby porozmawiała z Jackiem, gdyż firma musi działać dalej. W Rosso trwa sprzątanie po wizycie działaczy sportowych. Zadowolony Bolek chwali restaurację Moniki. W nocy Jaś słyszy płacz Małgosi. Dziewczynce śniło się, że bandyci zabili mamę. Surmaczowa znajduje ulotki o zaginięciu Beaty.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 90

Bartek zaczyna mieć kłopoty w szkole. Ku zaskoczeniu wszystkich ma problemy z matematyką, z którą dotychczas dobrze sobie radził. Szef Ryszarda sumiennie wypełnia domowe obowiązki. Roma, której zaczyna doskwierać bezczynność, znajduje w domu dziwne pigułki.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 563

Justyna ćwiczy grę na skrzypcach. Mimo braku czucia w palcu, postanawia jechać do Berlina. Rodzina zastanawia się, jak jej pomóc. Kostek nie przychodzi do pracy w warzywniaku. Uważa, że to zajęcie jest poniżej jego godności. Spotkanie kolegi uświadamia mu jednak, że jako były więzień nie znajdzie szybko pracy. Skruszony prosi Ludmiłę o jeszcze jedną szansę. Magda zostaje okradziona przez Gniewosza podczas wypłacania gotówki z bankomatu. Tomek pomaga jej złapać złodzieja. Okazuje się, że chłopiec potrzebował pieniędzy na leki dla babci.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 821

Lenka obchodzi urodziny. Dziadkowie oraz Paweł z przyjaciółmi zaglądają na Deszczową. Piotrek jest w Berlinie, zapomina o rocznicy, za co Kinga go krytykuje. Pod nieobecność męża Zduńska odbiera telefon od wielbiciela z agencji. Paweł dostaje list z Meksyku. Ola przegląda w Oazie pocztę, znajduje przeznaczoną dla Pawła wiadomość od Eweliny. Dziewczyna usuwa e-mail. Michał wyznaje Marii, że kocha Grażynę. Kilka godzin później żona dziękuje Łagodzie za to, że ją uratował. Hanka i Marek odkrywają, że Kaśka i Sebastian znów są parą.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 61

Przy wsparciu Niny Czarek z entuzjazmem rozpoczyna przygotowania do ślubu i wesela. Gośka krytykuje decyzję Moniki, Basia uważa, że to rozsądny krok ku stabilizacji. Potwierdzają się podejrzenia Rafała dotyczące bankructwa Tamary. Mężczyzna próbuje się zorientować, jakie są jej zamiary. Podczas rozmowy przyznaje, że szanse Artura na adopcję znacznie wzrosną, gdy się ożeni.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-28 19:12:02

macie troche przeterminowana wiadomości na temat co dziś było w Pierwszej Miłości... najpierw przeczytajcie co piszecie, a później wstawiajcie ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-28 19:11:29

macie trochę przeterminowana wiadomości na temat co dziś było w Pierwszej Miłości... najpierw przeczytajcie co piszecie, a później wstawiajcie ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-28 17:52:27

Bo to bardzo piękna kobitka :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-28 12:53:17

grazynka nawet ladnie tu wyszla:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1