Co dziś w serialach?

24 Marca 2011

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w kolejnym odcinku twojego ulubionego serialu? Zajrzyj koniecznie do naszego serialowego przewodnika!

hotel

TVP1, 16:10, Moda na suckes, odc. 5389

Donna czuje się niepewnie po opuszczeniu chaty. Owen zapewnia ją, że Pam nie zagrozi jej ponownie. Doktor Patrick tłumaczy Katie, że ciąża może kosztować ją życie. Stephanie uważa, że nawet jeśli Pam jest chora psychicznie, należy okazać jej współczucie. Katie informuje Nicka, że z ciążą wszystko w porządku. Mówi również, że on i Bridget muszą przygotować się na przyjście dziecka. Mężczyzna zgadza się porozmawiać z nią następnego dnia. Siedząc przy łóżku Eryka, Stephanie zapewnia, że nie zrezygnuje z niego.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2056

Jacek próbuje zgłosić na komisariacie zaginięcie żony, ale policjant uważa, że jest za wcześnie. Pracownicy firmy kosmetycznej zastanawiają się, gdzie się jest Beata. Portier z nocnej zmiany zapewnia, że światło w jej gabinecie widać było całą noc. Jacek przeszukuje biuro żony i znajduje telefon komórkowy. Jagoda, dziewczyna z Brzezin, przyjeżdża do Czesi i Darka. Dowiedziała się, że Czesia otwiera punkt przedszkolny i chciałaby w nim pracować. Stasia i Jeremiasz twierdzą, że widzieli Beatę na dworcu.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 60

Mateusz postanawia oddać uszkodzony wazon do sklejenia. Udaje się więc do fabryki porcelany w Ćmielowie, gdzie obiecano mu pomóc. Na miejscu spotyka nowego dyrektora, Olewicza, który pod nieobecność chorego właściciela wprowadza własne rządy. Mateusz jest świadkiem nieprzyjemnych rozmów Olewicza z sekretarką. Następnego dnia dyrektor zostaje znaleziony martwy nad urwiskiem. Rozpoczyna się śledztwo.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 89

Paweł wyjeżdża na szkolenie na Wyspy Kanaryjskie. Weronika zostaje sama. Pakunki po przeprowadzce nie zostały uprzątnięte, a Stasiu zaczyna ząbkować. Teściowa rusza z odsieczą. Roma Barańska, przeczuwając, że Wiktoria odbiera jej syna, postanawia się zemścić. Zgodnie z rodzinną tradycją dziewczyna Łukasza przejdzie tak trudną próbę, jakiej przed laty musiała sprostać Roma.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 562

Remigiusz przyłapuje Kostka na kradzieży. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. Wanda prosi Michała, by dał bratu pracę. Jeleniowi nie podoba się ten pomysł, ale pod naciskiem matki obiecuje, że coś wymyśli. Tymczasem Kostek prosi Michała o pożyczkę. Gdy ten odmawia, robi mu awanturę. Oznajmia, że poradzi sobie bez jego pomocy i zatrudnia się u Ludmiły w warzywniaku. Justyna idzie z Zenkiem i Norbertem na konsultację do Borysa. Sacewicz nie ma dla niej dobrych wiadomości. Róża i Zdzisio denerwują się przed rozprawą o przyznanie im opieki nad Zuzią.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 116

Do szpitala trafia policjant, który uległ wypadkowi przy skoku z dachu na dach. Jego odwaga i dziwne decyzje życiowe mają źródło w tym, że w jego rodzinie wszyscy mężczyźni umierają około czterdziestki, a on za tydzień kończy czterdzieści lat. Cameron domaga się, by zespół zdiagnozował tajemniczą chorobę. Chase nie może pracować, bo prześladują go wspomnienia związane z Dibalą. Cuddy zmusza House'a do wypełnienia procedury niezbędnej do odzyskania prawa uprawiania zawodu. Ten zaczyna słyszeć głosy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-24 13:38:25

Barwy szczęścia i House

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-24 09:35:41

W CZWARTKI NIC CIEKAWEGO WIECZOREM

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-24 10:02:23

głupia jesteś. jest do oglądania pełno seriali:]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-24 10:18:18

szpilki na giewoncie the best!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1