Co dziś w serialach?

22 Marca 2011

Kto z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora tylko już teraz zajrzyj do naszego serialowego przewodnika.

usta

TVP1,16:10, Moda na sukces, odc. 5385

Stephanie odwiedza Owena w więzieniu i prosi go, aby przyznał się, że on i Donna razem zaplanowali otrucie Eryka. Ten jednak zaprzecza i dodaje, że między nim a szefową są tylko relacje biznesowe. Marcus i Steffy chcą wspólnie spędzić dzień, ale chłopak nie potrafi odpędzić od siebie myśli, że Eryk może się nie obudzić. Donna mówi Brooke, iż wierzy Owenowi. Wyznaje również, że wie, kto próbował otruć jej męża. Pam uświadamia sobie, że Owen ochrania kogoś  tą osobą jest Donna.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2054

Jacek ma pretensje do Beaty, że poprzedniego wieczoru wyszła na spotkanie służbowe. Po namowach Oli Norbert postanawia porozmawiać z ojcem. Czekając pod gabinetem, słyszy pozytywne komentarze na jego temat. Jednak ojciec nie przejmuje się informacją o pobycie byłej żony w szpitalu. Małgorzata umawia się z Jerzym i prosi go o pomoc w organizacji imprezy. Norbert obawia się, że po kłótni ojciec nigdy się już do niego nie odezwie. Tymczasem mężczyzna dzwoni z prośbą o spotkanie. Bolek chce zaprosić działaczy sportowych do Rosso.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 87

Leszczyńscy pakują rzeczy w starym domu. Wkrótce rozpocznie się przeprowadzka do mieszkania. Weronika znajduje w pudle Pawła koronkową bieliznę, która nie jest jej własnością. Teściowa opowiada jej historię miłości Pawła do Wioli. Weronika odnajduje dawną miłość męża. Kolega ze szkoły śledzi Magdę, stoi też przed oknami domu Barańskich. Roma jest pełna obaw o bezpieczeństwo córki.

TVP2, 20:10, Barwy szczęscia, odc. 560

Żaneta wraca do szkoły. Irena mówi Annie, że wysłała list do kuratorium w sprawie dziewczyny. Po lekcjach Przemek pomaga Żanecie uniknąć spotkania z ojcem. Odprowadza ją do domu Marczaków i zaprasza Malwinę na wycieczkę. Roman i Maria wracają z Włoch. Teresa przygotowuje dla nich kolację niespodziankę. Zjawiają się także Iwona i Alek. Roman mówi Alkowi, iż podoba mu się, że walczą o swój związek. Basia nie potrafi zaakceptować ciemnoskórej narzeczonej syna. Tymczasem, za pośrednictwem Joli, Sara oznajmia Grzelakom, że chce z nimi zamieszkać.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 820

Zyga włamuje się do mieszkania Eweliny i wyprowadza Grażynę. Tymczasem Ewelina jedzie do Pawła, by odebrać okup. Zduński czeka na nią w towarzystwie Michała. Zmuszają dziewczynę, by zaprowadziła ich do Raczyńskiej. Gdy Łagoda chce uwolnić żonę, dochodzi do strzelaniny. Michał zostaje ranny, a Zyga i Ewelina uciekają. Renia odkrywa, że w prezencie ślubnym dostała sprzęt pochodzący z kradzieży. Irek i Kuba wracają do Polski, zamierzają rozkręcić nowy biznes. Ewa przychodzi do szkoły. Łukasz otacza dziewczynę troskliwą opieką.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 57

Cezary przygotowuje niespodziankę dla Moniki. Artur spotyka się z wychowawczynią Kuby. Dowiaduje się, że Kuba jest zagrożony z dwóch przedmiotów. Rozmowa dotyczy także wielu innych problemów chłopca w szkole. Rafał spotyka się z Wandą. Okłamuje ją, mówiąc, że Feliks i Aneta są w sobie zakochani. Wanda przychodzi do firmy i urządza Anecie awanturę. Feliks rozdziela kobiety i prosi Wandę, by wyszła.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-22 20:52:05

fajnie było buzi buzi: )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-22 15:50:26

fajnie że hańka i marek się pogodzili

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-22 18:12:06

hanka nie hańka ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-22 21:21:39

Ojj pomyliło się dziewczynie :D . Nom Fajnie Pozdroo; **************************

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1