Co dziś w serialach?

21 Marca 2011

Jak wypełnić po brzegi dzisiejsze popołudnie i wieczór? Zafunduj sobie sporą dawkę emocjonujących seriali.

serial

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5383

Baker i Charlie aresztują Owena za usiłowanie zabójstwa. Katie mówi Nickowi, że pacjenci po transplantacji mogą mieć zdrowe dzieci. Stephen odbiera telefon od Donny, która informuje go, że Owen przyznał się do otrucia Eryka. Marcus broni matki przed oskarżeniami Forresterów. Wyznaje Steffy, że Eryk ma bardzo dużą ilość potasu we krwi. Porucznik Baker wypytuje Owena o jego związek z Donną. Kobieta udaje się do więzienia, aby usłyszeć prawdę. Owen mówi jej, że przyznał się do winy, aby ją chronić, ale on nigdy nie zabiłby Eryka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2053

Norbert tłumaczy Oli, dlaczego wcześniej nie powiedział o chorobie matki. Dziewczyna opowiada ojcu o wizycie w domu matki Norberta i odwiezieniu jej do szpitala psychiatrycznego. Beata zaspała do pacy. Stara się szybko pozbierać i połyka jakąś tabletkę. W pracy zasłabła, ale nie chce spotkać się z lekarzem. Ola i Norbert martwią się, kto zajmie się matką chłopaka po jej wyjściu ze szpitala. Beata wraca do domu. Miłą atmosferę przerywa telefon  Beata musi wyjść na spotkanie biznesowe.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 86

Weronika nie chce mieszkać w domu, w którym wybuchł pożar. Uważa, że pech prześladuje to miejsce. Paweł jest innego zdania. Oboje starają się przekonać wszystkich do swoich racji. Ryszard ma dość towarzystwa szefa, który zadomowił się u Barańskich i oczarował resztę domowników. Pojawi się jednak ktoś, kto w nietypowy sposób pomoże zintegrować wrogów.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 559 

Alina jest w złym stanie psychicznym. Kasia robi wszystko, by zająć czymś przyszłą teściową i wyrwać ją z marazmu. Dopiero Bożenie udaje się namówić Rybińską, by wyjechała z nią na wakacje. Danuta znów jest świadkiem kłótni Gordonów. Podejrzewa, że Rafał maltretuje Izę i zastanawia się, co powinna zrobić. Podczas przygotowywania pożegnalnej kolacji Justyna kaleczy się w palec. Konieczna jest wizyta w szpitalu. Kasia spotyka w Zakrzewiu Klaudię. Dziewczyna zwierza się, że kocha Waldemara, ale boli ją krzywda Aliny.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 819

Małgosia pyta Tomka, czy jest zakochany w Agnieszce. On zaprzecza. Później otrzymuje od Olszewskiej SMS z wyznaniem miłości, który Chodakowska odczytuje. Hanka postanawia wybaczyć mężowi zdradę. Marek mówi jej, że badania w Niemczech niczego nie wykazały, jest zdrowy. Ewelina wciąż przetrzymuje Grażynę. Michał, postępując zgodnie ze wskazówkami, zostawia pieniądze w pralni. Odkrywa, że po przesyłkę zgłasza się Paweł Zduński.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 56

Cezary dochodzi do wniosku, że musi zrobić coś, aby zaimponować Monice. Laura postanawia pomóc Sabrinie, która ma poważne kłopoty. Monika i Artur ją wspierają. Rafał wpada na pomysł, by wziąć udział w przetargu na budowę parkingów wokół stadionu. Artur dowiaduje się, że Kuba znowu ma problemy w szkole.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-30 09:23:44

Z9uJOh rfdiuxrkmncz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-29 18:01:33

This piece was a lfieajkect that saved me from drowning.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-21 18:08:17

a gdzie są PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW!?!?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-21 15:49:24

pierwsza miłość! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-21 13:08:50

Pierwsza Miłość :-*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-21 11:05:32

pozdrowionka z Tyszowiec ;););)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1