Co dziś w serialach?

17 Marca 2011

Eryk, Anna, Monika, Berenika, Artur... Chcesz poznać ich dalsze losy? Przeczytaj nasz serialowy przewodnik!

szpilki

TVP1, 16:15, Moda n sukces, odc. 5381

Marcus nakazuje Owenowi opuścić miasto. Thorne i Felicia są zszokowani, kiedy Ridge mówi, że chce przeprosić Donnę i ma nadzieję, że uda mu się odzyskać ich stanowiska pracy. Po wysłuchaniu zarzutów Owen decyduje się wrócić do San Diego. Kiedy podchodzi do drzwi, Bridget potwierdza podejrzenia Marcusa  w krwi Eryka są substancje toksyczne.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2051

Sandra przychodzi do Krystyny i oświadcza, że nie ma do niej żalu. Na uniwersytecie pojawia się również Vujković. Leszek jest w złym humorze. Wychodzi na jaw, że jest zazdrosny o Bognę, która spotkała się z Tomkiem. Wychowawca Bożenki wypytuje Kamilę, co dzieje się z Lubiczówną. Odwiedza uczennicę i zapewnia, że nie będzie musiała zmieniać szkoły. Nauczyciel namawia ją także do udziału w konkursie z biologii.

TVP1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 59

Ojciec Mateusz zostaje zaproszony przez biskupa na spotkanie z autorką kryminałów, Eweliną Linde. W trakcie rozmowy jeden z uczestników oskarża Linde o kradzież pomysłu. Ewelina przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi agenta o wyjaśnienie sprawy. W pokoju hotelowym ktoś napada na Kolarskiego _ mężczyznę, który zakłócił spotkanie z pisarką. Jej agent, Rafał, jest podejrzany o pobicie. Ewelina przyznaje, że od jakiegoś czasu otrzymuje pogróżki. Mateusz i Pluskwa pomagają w wyjaśnieniu sprawy.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 85

Weronika Leszczyńska postanawia odwiedzić ciocię, która słynie z dziwactw. Razem ze Stasiem spędzają w jej domu prawie cały dzień. Weronika i starsza pani wspaniale się rozumieją. Ryszard Barański przeżywa kryzys wieku średniego. Jest przewrażliwiony na punkcie swojego zdrowia. Wszystkiego się boi, a jego nadmierna ostrożność i chorobliwa troska o bliskich dają się wszystkim we znaki. Roma chce wyleczyć męża z fobii.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 558

Kasia przychodzi do fitness klubu. Anita i Tymon mają pretensje, że pracują za nią po godzinach. Kasia tłumaczy, że nie może opuścić Aliny, która jest w fatalnym stanie psychicznym. Mówi, że skoro pracownicy sobie nie radzą, będzie musiała zamknąć klub. Na zebraniu rady pedagogicznej Anna oznajmia nauczycielkom, że Żaneta zostaje w szkole. Najbardziej oburzona jest Irena  nauczycielka historii. Tymczasem rodzice Żanety namawiają ją do usunięcia ciąży. Iwona prosi Weronikę, by została świadkiem na jej ślubie.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 115

Syn miliardera Roya Randalla cierpi na bóle brzucha. Gdy lekarze nie potrafią znaleźć ich przyczyny, Randall jedzie do Princeton Plainsboro i domaga się, żeby Jackiem zajął się House. Gdy stan chłopca się pogarsza, ojciec nabiera przekonania, że jest winien choroby syna. Postanawia odwrócić fatum. Foreman i Chase przygotowują referat o przyczynie śmierci Dibali. Trzynastce ktoś przeszkadza w wyjeździe.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-17 19:36:01

Hotel 52 & Szpilki na Giewoncie ♥ bynajmniej śmiesznie jest, ogólnie reszta tych serialideł to niewypały.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-17 20:29:08

Jeżeli nie rozumiesz znaczenia niektórych słów, to błagam Cię, nie używaj ich. Bynajmniej =/= Przynajmniej ! Bynajmniej- znaczenie połączone z partykułą NIE !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-17 14:05:27

Co Wy wszyscy widzicie w tej "Pierwszej miłości", przecież to typowa 'brazyliada' ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-17 15:42:07

są gusta i guściki. Ty masz guścik, koleżanko ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-17 06:26:22

mi nie jest szkoda tej Oli mogła od razu powiedzieć co robi ten Aleks a nie owijała w bawełne . ! A po za tym nie lubie jej. Wole Sabine :) Ale Sabina odda kase temu głupkowi a później będzie cierpiała.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-17 01:29:53

mam nadzieje że te wszystkie brudy Aleksa w końcu wyjdą na jaw,szkoda mi Oli,to przykre jak można komuś w prosty sposób zrujnować życie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-17 00:40:28

ale mnie ten cały Aleks wkurza.. a Artur z brodą wygląda komicznie :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-17 00:22:29

Berenik... buahahah xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1