Co dziś w serialach?

15 Marca 2011

Nie możesz się doczekać kolejnego odcinka Twojego ulubionego serialu? Wystarczy, że przeczytasz nasz przewodnik, a zawsze będziesz na bieżąco.

usta

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5377

Marcus wyznaje Steffy swoje uczucia. Para zaczyna się całować. Katie mówi Bridget, że nie może zostać matką chrzestną Jacka. Rick i Tylor cieszą się ze wspólnego popołudnia. Mężczyzna chce, aby zostawili syna pod opieką Nicka i wyszli gdzieś razem. Katie pyta Bridget, czy to możliwe, aby ona mogła urodzić zdrowe dziecko. Marcus i Steffy dzielą intymne chwile.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2049

Rysiek cieszy się, że został uniewinniony. Krystyna odwiedza szefa wydawnictwa, aby upewnić się, czy nadal ma tłumaczyć powieść Stiepana. Obawia się, że pod wpływem Sandry pisarz zerwie umowę z wydawnictwem. Lekarka zdejmuje Bożence opatrunek z oka. Oświadcza dziewczynie, że musi zapomnieć o tańcu. Zapłakana Bożenka ma żal do rodziców, że zataili przed nią prawdę. Pułkownik proponuje Feliksowi pracę. Agnieszka odbiera pismo z sądu  musi zgłosić się z Zosią na badania genetyczne w celu ustalenia ojcostwa Mirona.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 83

Marysia wybiera się na bal karnawałowy. Barańscy są w gronie rodziców, którzy mają pomóc w organizacji imprezy. Okazuje się, że również muszą się przebrać. Paweł i Bartek świetnie dogadują się z panem Jankiem. Razem oglądają stary serial telewizyjny. Weronika jest zaskoczona tą sytuacją. Dochodzi do tego, że panowie wyłączają się z życia domowego. Na dodatek zwracają uwagę na miejscowe koty.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 556

Sabina ma za złe Władkowi, że podważa jej autorytet w obecności Kajtka. Mówi mu też, że ma problemy wychowawcze z synem. Wkrótce Władek na własne oczy przekonuje się, do czego zdolny jest Kajtek. Zenek jedzie na lotnisko po Sarę, przyjaciółkę Adama z Irlandii. Basia jest podekscytowana, że pozna dziewczynę syna. Jest w szoku, gdy okazuje się, że Sara jest Mulatką. Hubert namawia Romana, by zabrał Marię na wycieczkę do Włoch. Pomaga ojcu wszystko zorganizować.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 818

Łagoda wyznaje Marii, że wciąż kocha Grażynę. Ewelina przetrzymuje Raczyńską w mieszkaniu i żąda, by kobieta dała jej pieniądze, których potrzebuje na spłatę długu. Ola kłóci się z Pawłem. Zduński wciąż nie dostrzega, że przyjaciółka jest w nim zakochana. Kinga rezygnuje z wolontariatu w szpitalu. Szymon pociesza ją, że za kilka lat będzie mogła wrócić do pracy z chorymi dziećmi. Piotrek wyznaje żonie, że przyjął ofertę wyjazdu do Niemiec. Kinga jest oburzona. Zdenerwowana wybiega z domu. Dostrzega, że w krzakach czai się mężczyzna.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 52

Trwają przygotowania do świąt. Aneta i Feliks oszukują się nawzajem, że tego roku czekają ich wspaniałe, rodzinne święta. Wkrótce potem, przypadkiem spotykają się na ulicy, gdzie oboje spacerują samotnie. Konstancja szykuje się do Wigilii w domu Artura, zastępując Krystynę, która pojechała z Kacprem do rodziny.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-15 14:34:45

usta usta jupi!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1