Co dziś w serialach?

14 Marca 2011

Zdrada, namiętność, intryga... Już teraz dowiedz się jakie sekrety odsłonią kolejne odcinki Twoich ulubionych seriali!

m jak miłość

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5375

Donna nie chce podpisać zgody na odłączenie Eryka od respiratora i daje mężowi jeszcze trochę czasu na dojście do zdrowia. Ridge szuka pocieszenia u Brooke. Jest wdzięczny Donnie, że zmieniła jego zdanie. Owen wyznaje Donnie, że wrócił do Los Angeles, aby ją wspierać. Ktoś mówi Marcusowi, że Knight powrócił, sądząc, że to go może zainteresować. Owen po raz kolejny próbuje pocałować Donnę.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2048

Feliks czyta w "Brukowej" o swoim udziale w złapaniu Denisa. Zwołuje do restauracji Moniki wszystkich pokrzywdzonych i oddaje im pieniądze. Rysiek wybiera się do sądu. Jeśli tylko stawi się ważny świadek, będzie to ostatnia rozprawa. Marta, nauczycielka tańca w klubie Bożenki, odwiedza podopieczną. Zapewnia, że po rekonwalescencji szybko wróci ona na parkiet. Grażynka prosi Martę, aby nie robiła nadziei córce. Krystyna przygląda się pracom studentów, którzy tłumaczyli powieść Vujkovicia. Rysiek zostaje uniewinniony.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 82

Bartek chce uczestniczyć w kolędzie. Kiedy widzi grupę ministrantów, przyłącza się do nich i chodzi z nimi po dzielnicy. Jednak okoliczności nie sprzyjają przedsięwzięciu, a na Bartka czyha poważne niebezpieczeństwo. ChŁopiec ledwo ujdzie z życiem. Barańscy oczekują księdza. Prezes Barańskiego traci stanowisko. Po powrocie z pracy Ryszard zastaje w domu szefa zamiast duszpasterza.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 555

Władek rozpieszcza Kajtka prezentami, co nie podoba się Maćkowi. Cieślak nie widzi problemu. Tymczasem Kajtek wdaje się w bójkę w szkole. Sabina ma coraz więcej problemów wychowawczych z synem. W domu Marczaków zjawia się zapłakana Żaneta, uczennica ze szkoły Anny. Okazuje się, że jest w ciąży, a rodzice wyrzucili ją z domu. Anna postanawia przygarnąć dziewczynę pod swój dach. Rafał jest wściekły, że Iza spędza soboty w pracy. Urządza żonie awanturę, w trakcie której zarzuca jej romans. Danuta i Klara to słyszą.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 817

Paweł nawiązuje romans z Eweliną. Ola jest załamana. Ewelina spotyka się z mężczyzną, który jej grozi. Później odwiedza Grażynę i wrzuca jej tabletkę do drinka. Lucjan znów przegrywa z Budzyńskim w karty. Wraca do domu bez czapki i kapelusza. Marek przyjeżdża z Niemiec. Wyznaje żonie, że ma kłopoty i obiecuje, że wkrótce wszystko wyjaśni. Hanka mówi Joli, że wzięła dodatkową pracę. Wciąż unika rozmowy z Anną. Nie wie, że Gruszyńska ma klucze do jej mieszkania i, gdy Hanki nie ma w domu, swobodnie przegląda jej rzeczy.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 51

Monika nie przyjmuje przeprosin Artura, mimo iż jego występ zrobił na niej wrażenie. Rozbawiona Aneta całuje Feliksa. Artur zabiera dzieci na świąteczne zakupy. Laura spotyka Sabrinę, dawną koleżankę z domu dziecka. Kobieta jest w potrzebie, prosi Laurę o pomoc. Monika i Nina szykują świąteczne potrawy. Monika wspomina ostatnie święta w domu dziecka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-14 15:37:54

Lucjan znów przegrywa z Budzyńskim w karty. Wraca do domu bez czapki i kapelusza - fascynujące i jakże trzymające w napięciu ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-14 12:00:13

hahah pusta jak bęben Totolotka przed zwolnieniem blokady STEFANI i Kaska pasują do siebie idealniee !! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1