Co dziś w serialach?

08 Marca 2011

My już znamy dalsze losy serialowych bohaterów! Poznaj i ty!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5367

Marcus zauważa, że to trochę dziwne, iż Owen przyszedł nieproszony na przyjęcie Bridget i Nicka. Katie pyta Brooke o stan zdrowia Eryka. Marcus dochodzi do wniosku, że Owen upozorował włamanie do sypialni matki, aby móc przyjść jej na ratunek. Nick i Bridget ofiarują Katie zdjęcie. Donna podejmuje wybór, mówiąc, że lepiej byłoby, gdyby Owen opuścił firmę. Mężczyzna całuje ją po raz kolejny i odchodzi.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2044

Grażynka ma pretensje do mecenasa, że ten powstrzymywał Ryśka przed mówieniem prawdy. Ola otrzymuje od Norberta kwiaty z okazji Dnia Kobiet. Chłopak zaprasza na tradycyjne obchody święta i zabiera ukochaną do baru mlecznego. Kalicki wnioskuje w sądzie o wyłączenie jawności sprawy. Bolek spotyka się z Moniką. Kobieta orientuje się, że kuzyn nie wie jeszcze o fikcyjnej firmie Feliksa. Rysiek wraca z sądu. Sprawa została przełożona ze względu na ważnego świadka. W Rosso zbierają się poszkodowani przez Denisa Burkino.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 80

Babcia i dziadek Leszczyńscy są oburzeni odrzuceniem propozycji, by Paweł i Weronika przeprowadzili się do nich. Babcia Leszczyńska planuje okrutną zemstę. Mateuszek Barański obchodzi trzecie urodziny. Z tej okazji rodzice przygotowują przyjęcie dla dzieci. Ponieważ klaun zamówiony na imprezę łamie nogę, Ryszard musi go zastąpić. Ku przerażeniu Romy, Mateusz dostaje nieprzyzwoitą książkę. Barańska zamierza ustalić tożsamość ofiarodawcy. 

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 552

W dzień urodzin Natalia dowiaduje się od rodziców, że Łukasz się wyprowadził, zaniedbuje też pracę w sklepie. Halicki tłumaczy jej, że nocami dorabia u kolegi, a z Bogdanem trudno wytrzymać od czasu wystąpienia Magdy podczas debaty Jerzego. Natalia decyduje się wrócić do Warszawy. Jola planuje kosztowny remont domu. Janek nie wie, jak powiedzieć żonie, że stracił pracę. W końcu kobieta dowiaduje się o tym od rodziców. Jej reakcja zaskakuje Janka. Rafał robi wszystko, by Izę zwolniono z pracy. Łukasz postanawia pojechać za Natalią do Warszawy.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 816

Budzyński otrzymuje w pracy propozycję wyjazdu na kilka miesięcy do Niemiec. Marta przekonuje go, by ją przyjął. Chce, by mężczyzna przemyślał ich związek. Michał decyduje się na rozwód, mimo próśb Grażyny, która pragnie uratować małżeństwo. Po stłuczce na drodze Ewelina poznaje Pawła. Oboje wpadają sobie w oko. Dziewczyna zostaje modelką Zduńskiego. Tymczasem Ola radzi Zawadzkiemu, by powiedział Sylwii o swoich uczuciach. Waha się jednak, czy wyznać Pawłowi miłość.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-08 18:14:47

Moda na sukcs rządzi a nie !! ;DD Przemawiają za tym wszystkie babcie !! . xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-08 16:33:04

Stefani rzadzi!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-08 16:02:50

Boże Stefani i "Kaśka"... Będzie sie działo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-08 09:13:14

Linia życia I PIERWSZA MIŁOŚĆ RZĄDZĄ ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1