Co dziś w serialach?

07 Marca 2011

Kto z kim i dlaczego?! Nie czekaj do wieczora, tylko już teraz przejrzyj nasz serialowy przewodnik, aby być zawsze na bieżąco!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na suckes, odc. 5356

Donna ostrzega Owena, że ich pocałunek nie powinien się nigdy powtórzyć. Brooke pomaga Ridge'owi pogodzić się z aktualną sytuacją. Donna opowiada synowi o planach Felicii kobieta zatrudniła Owena, aby ją uwiódł i doprowadził do rozpadu małżeństwa z Erykiem. Okazuje się, że ktoś włamał się do sypialni Donny. Owen proponuje kobiecie, aby zatrzymała się w domku dla gości. Steffy jest oszołomiona, kiedy dowiaduje się o ostatnich wyczynach cioci Felicii.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2043 

Rozpoczyna się proces Ryśka. Na sali pojawia się spora grupa dziennikarzy. Zyta pokazuje rodzicom gazetę, w której opisana została firma Happy Family Holiday. Pułkownik jest wstrząśnięty informacją, że wpłacił ratę za fikcyjny apartament. Ola i Norbert opiekują się Maćkiem. W trójkę idą na kręgielnię, gdzie Maciek zostaje zaczepiony przez kilku wyrostków. Norbert staje w obronie chłopaka. Na sali sądowej zeznaje prostytutka z agencji towarzyskiej, w której przetrzymywano Ninę. Rysiek zarzuca jej mówienie nieprawdy.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 79

Leszczyńscy szukają przyczyny pożaru. Dochodzą do wniosku, że wszystkiemu są winne ich złe uczynki. Tymczasem rodzina zamieszkuje w domu niani, pani Czesi, i zaczyna czynić dobro na ulicach miasta Paweł przeprowadza starsze panie przez ulicę. Roma ma problem z siostrą, która chce rzucić czar na niewiernego męża. Julia potrzebuje do tego magicznej laleczki i ziół. Roma daje się wciągnąć w jej sprawki.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 551

Grześ zwalnia Ludmiłę z warzywniaka. Kobieta żali się Oksanie. Mówi, że ma zamiar wracać na Ukrainę. Stefan słyszy ich rozmowę. Idzie porozmawiać z Grzesiem. Górka radzi się Ksawerego, jak wymówić Migule dzierżawę sklepu. Sabina nie chce, by Władek został oficjalnie uznany za ojca Kajtka. ChŁopiec jednak próbuje przekonać mamę, żeby się na to zgodziła. Adam dzwoni do Basi. Informuje, że wkrótce do Polski przyjedzie jego znajoma. Basia jest przekonana, że to dziewczyna syna. W znakomitym humorze zabiera się za przygotowanie powitania gościa.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 815

Lucyna mówi Grażynie, że chciałaby wrócić do pracy. Raczyńska informuje Ewelinę, że będzie musiała odejść. Dziewczyna dzwoni do kogoś z informacją, że trzeba załatwić pewną sprawę. Tego samego dnia kupuje bilet lotniczy do Anglii. Dorota odkrywa, że spadek z zagranicy, który pozostawił jej Reinhard, jest bezwartościowy. Dziewczyna przekonuje Lewickiego, by jej nie opuszczał. Dzięki pracy dla znanego domu mody Sandra czuje, że jej talent został doceniony. Tomek i Małgosia odwiedzają Grabinę. Zjawia się tu także Maria.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 46

Dziewczyny zabierają Czarka z łóżka Moniki i na wózku wywożą go do sali prób. Konstancja wraz z policjantami szukają kamienicy, w której mieszka Monika. Artur budzi się w nocy w pokoju Moniki. Nie pamięta, jakim sposobem się tu znalazł. Dziewczyny opowiadają mu o tym, co się wydarzyło. Artur jest zaskoczony i nie może uwierzyć w to, że Rafał mógłby chcieć go zabić.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-25 14:16:47

zUHsKb rxotqgqonosc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 15:59:00

JlLJSL xgzznphuimbs

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 04:48:40

This is way better than a brick & mortar etsablishment.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-07 17:20:29

byłam z ciacem na zakupach:))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-07 17:08:49

nie wiem czemu ale wydaje mi się że "Linia życia " będzie kijowa ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-07 08:03:58

Pierwsza :) a co robi tu zdjęcie gościa z Majki jak majka już nie leci?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-07 08:56:54

Bo on gra teraz w "Linii życia"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1