Co dziś w serialach?

02 Marca 2011

Uwaga na zmiany programowe związane ze sportem na „Jedynce”. Programowa „Dwójka” zaprasza na nowy serial!

Co dziś w serialach?

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5361

Zatroskany Marcus pyta o samopoczucie matki. Donna wyjawia mu, że on nie wyobraża sobie nawet, jak ona się czuje. Ridge jest zdecydowany przejąć kontrolę nad Forrester Creations. Rick zachęca Eryka do wyzdrowienia. Donna dziękuje mu za to, że jest przy nim. Donna i Owen stają się sojusznikami, kiedy mężczyzna wyznaje, że mógłby pomóc znaleźć dokumenty Eryka, które uniemożliwiłyby przejęcie firmy przez Ridge'a.

TVP1, 16:10, Klan, odc. 2040

Feliks dostaje odznakę od szefa. Monika uważa, że znaczek jeszcze o niczym nie świadczy. Grażyna opowiada Pawłowi o wypadku Bożenki. Okazuje się, że szwagier zna ordynatora szpitala i spróbuje zdobyć więcej informacji. Bożenka jest przygnębiona, boi się, że straci wzrok w jednym oku. Elżbieta stara się podtrzymać na duchu Grażynkę. Jacek nadal szuka pracy. Odwiedza znajomych z branży bankowej, ale nikt nie ma dla niego stanowiska. Donata ponawia propozycję pracy u siebie. Stiepan wyjeżdża bez pożegnania.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 77

Leszczyńscy wchodzą w Nowy Rok z postanowieniami, które wynikły z przegranej gry w karty w sylwestra. Paweł nie może jeść tłustych potraw, a Weronika musi uprawiać jogging. Leszczyński każdego ranka próbuje wyciągnąć ją z łóżka, okazuje się jednak, że Weronika nie jest skłonna do realizowania nowego zadania. Siostra Romy, Julia, mieszka w domu Barańskich. Ponieważ cierpi na lęki nocne, przychodzi do sypialni gospodarzy i kładzie się do ich łóżka. Gdy sytuacja się powtarza, Ryszard wpada w szał. Roma ma pomysł, jak wyleczyć lęki siostry.

TVP2, 21:10, Barwy szczęścia, odc. 549

Po całonocnych poszukiwaniach Jeleniowie znajdują Franka na strychu u Remigiusza. Dorota zapowiada, że nie chce widzieć Kostka w swoim domu. Remigiusz tłumaczy Kostkowi, że powinien być wdzięczny za to, co rodzina dla niego zrobiła. W Zakrzewiu plotkuje się o tym, że Bogdan wychowywał cudze dziecko. Zwoleński ma żal do żony o zatajenie prawdy. Małgorzata ma pretensje do Jerzego, że posługuje się Magdą, by wygrać wybory. Waldemar informuje żonę o złożeniu pozwu rozwodowego. Alina dzwoni do Ksawerego. Rozmawia tak, jakby żegnała się z życiem.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc, 1

Synowie Boskich cieszą się, że nadeszły ferie. Rodzice nie podzielają entuzjazmu dzieci, ponieważ muszą zorganizować im czas, co jest wyjątkowo wymagającym zadaniem. Natalia i Ludwik próbują ustalić, kto będzie opiekował się Tomkiem, Kubą oraz Kacprem. Nie mogą się porozumieć w tej kwestii. Tomek wpada na pomysł, aby Natalia i Ludwik się rozwiedli. Wtedy sąd ustalałby, kto i kiedy zajmuje się dziećmi, a rodzice nie musieliby się sprzeczać. Kuba i Kacper zapraszają do siebie kolegów z klasy. Kuba odkrywa, że ma nadprzyrodzony dar.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-02 14:44:57

A ze Stefani to też cizia rasowa!!!Nieźle Wekslerową wkopała;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-02 14:41:08

Ej, ale czy wiek jest najważniejszy? On jest młody, hormony i w ogóle. Czy on nie ma prawa zakochać się kimś tylko dlatego, że tej ktoś jest starszy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-02 14:19:13

taaa Błażej i taaa stara prosze was -.-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-02 14:13:40

Błażej jest psychiczny to jest najgłupszy i najgorszy wątek całego serialu !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-02 10:58:40

Ten Błażej to już naprawdę przesadza!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-02 09:49:34

przesadzili z ta miniówa;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-02 09:58:39

I to bardzo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1