Co dziś w serialach?

28 Lutego 2011

Kto, z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora, tylko już teraz poznaj dalsze losy Twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na suckes, odc. 5358

Donna stara się podbudować pewność siebie Eryka. Mężczyzna obawia się, że firma jest w tarapatach. Nick mówi Beth, że chce ją sprawdzić. Ridge wyjawia Thorne'owi i Felicii swoje plany. Eryk oświadcza, że będzie prowadził firmę, dopóki nie zadecyduje, że czas ustąpić. Przyszłość Forrester Creations jest niepewna. Donna zauważa, że mąż nie reaguje; zaczyna się martwić. 

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2038

Napięcie w domu Bogny narasta, gdy ona upiła się w barze. Tłumaczy się stresem po nieporozumieniach z siostrą, ale Leszek uważa, iż to tylko pretekst. Jacek dowiaduje się od dzieci, że podczas wyjazdu na narty Beata ciągle była zajęta sprawami firmy. Ela i Jurek opowiadają o wyprawie do Indii. Chojnicki jest zachwycony azjatyckim krajem i kobietami. Jacek przychodzi do pracy po raz ostani. Żegna się z sekretarką i kolegami. Gdy Bożenka szykuje się na trening, Rysiek myśli, że wybiera się na randkę. Marcin prawi partnerce komplementy. 

TVP2, 19:00. Licencja na wychowanie, odc. 75

Zbliża się noc sylwestrowa. Zarówno Barańscy, jak i Leszczyńscy mają plany na ten wieczór. Roma i Ryszard po raz pierwszy od wielu lat chcą się wybrać na bal. Na tę okazję Roma kupuje sukienkę, do założenia której musi się odchudzić. W tym celu je tylko marchewkę. Tymczasem kolejni domownicy zaczynają kichać. Wiktoria Leszczyńska idzie z Łukaszem na imprezę w stylu lat 40. Dziewczyna szuka odpowiedniej kreacji. Paweł ma jej w tym pomóc. Po wielu godzinach spędzonych w sklepach Paweł postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. 

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 547

Rafał wpada na pomysł, by Iza podjęła pracę w jego przychodni. Uświadamia żonie, że bez doświadczenia nie ma szans na inne zajęcie. Tymczasem Kasia załatwia Gordonowej pracę w kancelarii Ksawerego. Walcząc o posadę burmistrza, Golonko publicznie oczernia Annę i oskarża Marczaka o nepotyzm. Jerzy umawia się z konkurentem na debatę. Wkrótce do Marczaków przychodzi anonim. Nadawca straszy Jerzego ujawnieniem opinii publicznej informacji o nieślubnym dziecku. Weronika dowiaduje się od Romana, że Iwona chce się przenieść na studia do Krakowa. 

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 813

 Dorota otrzymuje pismo z Wydziału Spadków Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Renia wraca z podróży poślubnej. Umawia się z Marią i Dorotą na wspólny wieczór. Grażyna do nich dołącza. Po namowach przyjaciółek Stadnicka spędza z Lewickim noc. Henio wyznaje Budzyńskiemu, że ma problemy finansowe. Umowa, którą podpisał, organizując parking, jest dla niego niekorzystna. Andrzej zgadza się na odłożenie ślubu, lecz decyzję w tej sprawie pozostawia Marcie. Paweł w ponurym nastroju wraca z agencji. Okazuje się, że nie będzie fotografował modelek.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-28 17:48:09

A se spędzę noc z dwa razy starszą kobietą, a do tego matką mojej byłej xddd Błażej rządzi xdd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-28 17:09:25

żałosny jest jest błażej ... ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-28 13:37:52

o loooool ten błażej to mega koleś jest xD ahahahah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-28 13:12:37

ahahaa błażej i grazyna, no nie wierze!!! ahahah ale jazda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-28 07:32:09

ten Błażej to niezły trzepak :pp

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-28 10:37:03

Grażyna też;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1