Co dziś w serialach?

23 Lutego 2011

Zdrada, namiętność, miłość... Zobacz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5352F

elicia wmawia Erykowi, że Donna chce zrobić z niego głupca i opowiada mu o Stephanie. Rozmawiając z Donną, Owen wyznaje, że dziwi się Erykowi, że zostawił ją samą. On sam nigdy by tego nie, gdyby była jego żoną. Katie obiecuje Bridget, iż tym razem nie chce sprawiać problemów jej i Nickowi. Gdy Felicia zostaje z Owenem sama, prosi go, aby pojawił się w Forrester Creations następnego dnia rano.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2035

Basia próbuje niepostrzeżenie opuścić dom Bogny. Kobieta jest przerażona przestępczą przeszłością Leszka. Zyta namawia Michała na kupno udziałów w wakacyjnym apartamencie. Jednak Chojnicki stanowczo odmawia. Rafałowi udaje się pocałować Weronikę. Agnieszka uważa, że chłopak jest zbyt niedojrzały. Krystyna i Alicja rozmawiają o Sandrze. Obie są zdania, że młoda tłumaczka nie da sobie rady z powieścią Stiepana. Donata odwiedza Jacka w pracy.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 72

Łukasz Barański umawia się z różnymi dziewczynami. Roma widzi go z brunetką, a Marysia z blondynką. Kilka dni później do Łukasza przychodzi rudowłosa. Roma jest wstrząśnięta brakiem stałości w uczuciach syna. Ryszarda boli ząb. Wiktoria Leszczyńska poznaje Śrubę _ przystojnego studenta, który należy do ruchu antyglobalistów. Rodzice są pełni obaw.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 545

Piotr prosi Kaję, by z nim zamieszkała. Dziewczyna odrzuca jego propozycję. Wieczorem mówi pani Nadii, że postanowiła kierować się zdrowym rozsądkiem. Rybiński oznajmia Klaudii, że lada dzień zamierza wnieść pozew rozwodowy. Tymczasem w mieszkaniu dziewczyny zjawiają się jej rodzice, którzy chcą się upewnić, czy ona i Waldemar znów są razem. Laura zaprasza Marię na przyjęcie urodzinowe w modnym klubie. Zdegustowana Maria szybko wychodzi. Okazuje się, że koleżanki Laury się z niej wyśmiewały.

TVP2, 20:45, Nowa, odc. 12

Ada i Wolski zostają wezwani w sprawie zabójstwa 34-letniego mężczyzny. Ciało ofiary znaleziono w kamienicy. O zdarzeniu powiadomił mieszkaniec domu, który przy zwłokach zaskoczył sąsiadkę, Monikę Wójcik. Monika miała romans z ofiarą, przyznaje się do popełnienia zbrodni. Mężczyzna był jej wykładowcą. Dziewczyna podrobiła jego podpis, a gdy ten odkrył fałszerstwo, zmusił ją do romansu. Okazuje się, że zginął wskutek złamania karku. Ada i Wolski sprawdzają chłopaka Moniki, który jest ochroniarzem.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 38

Monika ma wątpliwości, czy dobrze zrobiła, przyjmując pracę w butiku. Artur, odwożąc dzieci do szkoły, zauważa, że Kuba znów wagaruje. Mężczyzna idzie za chłopcem, który kieruje się do kamienicy dziewczyn. Spotyka się tam z Gośką. Konstancja ponownie próbuje uwieść Artura. Artur przychodzi z Moniką na otwarcie butiku.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-23 12:34:15

Laura to żona bogatego, co o nim pisze biografie mąż Izy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-23 11:33:14

' Marta jakaś ty głupia . ! ; * a ta Zuza mało Ci w dupkę nie wejdzie . :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-23 11:03:48

Kto to jest laura z barw szczescia? Bo ogladam tylko miedzy przerwami w na wspolnej no i doczytuje tutaj i nie bardzo moge skojarzyc kto to jest laura? :) pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-23 11:29:24

kobieta Borysa (kolega męża Marysi) :D:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-23 08:00:53

oj co zrobiłaś jaka głupia byłaś... łobuza spotkałaś... pokochałaś!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-23 18:05:07

haha :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1