Co dziś w serialach?

22 Lutego 2011

Nie wiesz jak zaplanować dzisiejsze popołudnie? Spędź je w gronie serialowych bohaterów z kubkiem gorącej herbaty w dłoni!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5350

Bridget dzieli się wiadomością o ślubie z Erykiem, Donną i Brooke. Taylor i Rick spędzają romantyczny poranek w łóżku. Katie mówi Jackie, iż ślub odbędzie się za dwa dni. Brooke składa obietnicę Bridget. Donna i Jackie pytają Katie o uczucia względem Nicka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2034

Krystyna jest zła na Stiepana, że powierzył tłumaczenie powieści mało kompetentnej przyjaciółce. Lubiczowa odbiera telefon od Sandry z prośbą o dyskretne spotkanie. Bogna zwierzyła się Basi, że jest alkoholiczką i rozpoczęła terapię we wspólnocie AA. Do Agnieszki telefonuje adwokat Mirona i prosi o spotkanie w kancelarii. Okazuje się, że Miron wystąpił o ustalenie ojcostwa. Krystyna spotyka się z tłumaczką. Sandra prosi o udostępnienie tłumaczenia pierwszego rozdziału książki. Basia przypadkowo znajduje dziennik Bogny.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 69

Madzia Barańska nie chce chodzić na balet. W tajemnicy zapisuje się na lekcje boksu. Trener odkrywa, że dziewczyna ma talent. Zbliżają się mistrzostwa, lecz Madzia nie może ujawnić swojej pasji. Weronika Leszczyńska nie jest w stanie pogodzić obowiązków zawodowych z domowymi. Zapomina odebrać Bartka ze szkoły. Gdy zdarza się to kolejny raz, chłopak znika.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 544

Robert wraca z wyjazdu służbowego. Chce pogodzić się z Martą, ale dochodzi między nimi do kolejnej kłótni. Karolina jest bardzo zadowolona z takiego obrotu sprawy. Stefanowi nie podobają się komentarze Grzesia dotyczące jego stosunku do Oksany. Wieczorem odbywa się impreza z okazji powrotu Oksany do Polski. Grześ psuje atmosferę swoimi uwagami. Oliwia prosi Łukasza o pieniądze na kurs prawa jazdy. Zwoleńscy postanawiają porozmawiać z Halickim o zobowiązaniach wobec rodziny. Łukasz mówi Natalii, że zamierza wyjechać za granicę.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 812

Agnieszka prosi Tomka, by ograniczyli znajomość do spraw zawodowych  dla dobra jego rodziny. Tymczasem Małgosia wraca do Polski. Spotyka się z Olszewską i żąda od niej, by zostawiła jej męża w spokoju. Ola spotyka się w Oazie z chłopakiem, który ma zostać jej współlokatorem. Łukasz wciąż unika spotkań z Gabi. Dużo czasu spędza w szpitalu, z Ewą. Gabi otwarcie pyta go, czy zamierza z nią zerwać. Po rozmowie z Tadeuszem Marta wyznaje Budzyńskiemu, że jest bezpłodna. Proponuje, by jeszcze raz przemyśleli decyzję o ślubie.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 37

Artur ze spokojem przyjmuje wiadomość o ciąży narzeczonej. Jest gotów zachować się z honorem. Chce przyjąć odpowiedzialność i założyć rodzinę. Monika rozpoczyna pracę w butiku. Konstancja, widząc, jak Artur przyjął informację o tym, że będzie ojcem jej dziecka, postanawia rzeczywiście zajść w ciążę. Oczekuje, że dzięki temu zbliżą się do siebie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-22 17:15:41

widze ze polowa polski oglada pierwsza milosc. tepic wiktorie! niestetytakie wariatki spotykane sa dosc czesto w zyciu publicznym... nie ozostaje nic innego jak walnac taka w twarz i powiedziec" szanuj sie a przede wszystkim innych"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-22 14:49:00

Dobrze robi, niech pokaże tym tępym wieśniarom Ewelinie i Emilce kto w Wadlewie rządzi!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-22 17:16:28

zycze ci udanego zwiazku i dziewczyny ktora go rozwali

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-22 07:30:01

Alez ta wiktoria to zmija

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-22 01:42:18

ooo jaaa Król zaszaleje:D:D:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-22 17:17:17

krol karol kupil krolowej karolinie korale koloru koralowego :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1