Co dziś w serialach?

17 Lutego 2011

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie serialowych bohaterów! Adrenalina gwarantowana!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5344

Brooke mówi Stephenowi, że nie pozwoli matce odejść, dopóki nie dostanie wyjaśnień. Marcus jest wdzięczny Erykowi, że ten przyjął go do rodziny. Beth mówi Katie, że nie czuje się już jej matką. Wsiada do samochodu i odjeżdża. Steffy wyjaśnia Marcusowi, dlaczego jej rodzina nie lubi Donny. Katie wzywa do siebie Stephena i Brooke. Wyznaje, że ich matka miała serię udarów i myśli, że to pierwsze objawy demencji. Beth przyjeżdża do domu Brooke, gdzie dochodzi do wzruszającego spotkania z wnuczką, Hope.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2031

Jacek jest zły na Beatę, że wykupiła wyjazd na narty bez porozumienia z nim. Obiecał już urlop zastępcy i sam nie będzie mógł wziąć kilku wolnych dni. Krystyna śmieje się z Pawła, któremu ciężko rozstać się ze starymi meblami. Lubiczowie spotykają w sklepie Surmaczową kupującą krzesła do Feminy. Zakochany licealista znów nagabuje Weronikę. Odprowadza ją do kawiarni, w której umówiła się z bratem. Marek przedstawia się Rafałowi jako mąż Weroniki. Pawełek pomaga Ryśkowi w remoncie. Nagle dostaje ataku duszności.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 49

Trwają zawody motolotniarskie połączone z festynem dla mieszkańców miasta. Filip jest faworytem. Podczas zawodów ginie jeden z uczestników, Marcin Denel. Śledztwo wykazuje, że nie był to wypadek. Najwyraźniej komuś bardzo zależało na tym, by zlikwidować Marcina. Podejrzenie pada na Filipa. Ojciec Mateusz pomaga policji w wyjaśnieniu przyczyny tragedii.

TVP2, 19:00,Licencja na wychowanie, odc. 65

Wiktoria Leszczyńska jest zakochana. Na przemian tryska radością i tonie we łzach. Ryszard Barański dostrzega, że jego nowy asystent, Czesław, nie tylko bardzo dobrze radzi sobie z prowadzeniem sekretariatu, ale także wykonuje część jego pracy, a nawet piecze babeczki. Pewnego dnia Barański widzi, że Czesław płacze. Asystent zaczyna się zwierzać.

TVP2, 20:45, Barwy szczęścia, odc. 542

Laura organizuje kolację urodzinową dla Borysa. Na uroczystość zaproszeni są także Pyrkowie. Na imprezie Borys jest pod wrażeniem atrakcyjnego wyglądu Marysi. Blanka spędza wieczór z Szymonem. Jest nim coraz bardziej zafascynowana. Wieczorem Iza udowadnia Blance, że Szymon wciąż wysyła do niej smsy. Karolina wpada roztrzęsiona do mieszkania Walawskich i prosi Roberta, by zawiózł ją do szpitala, do chorej matki. Walawska jest wściekła, że jej narzeczony daje się tak wykorzystywać. Spędza wieczór w towarzystwie Piotra.

TVP2, 21:40, Dr House, odc. 111

House jest zmuszony zostać w szpitalu psychiatrycznym pod groźbą, że straci prawo wykonywania zawodu lekarza. Stara się przechytrzyć kierownika oddziału, doktora Nolana, ale jednym ze swoich pomysłów omal nie doprowadza do śmierci innego pacjenta. House zaprzyjaźnia się z młodą kobietą, Lydią, która codziennie odwiedza w szpitalu swoją szwagierkę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-17 10:44:41

jak berety:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-17 10:38:37

eee... a gdzie M jak milośc ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-17 10:40:55

w czwartek emka??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-17 17:06:46

M jak Melanż, Z jak Zgniłosc, D jak Dekiel !! haha telenowela dla moherów =] z babcią Coregą i dziadkiem Artresanem na czele =]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-17 01:07:17

ale jajaaa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1