Co dziś w serialach?

15 Lutego 2011

My już wiemy, jak potoczą się dalsze losy serialowych bohaterów. Ty także możesz poznać je już teraz!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na suckes, odc. 5340

Felicia wyjawia Ridge'owi, Thorne'owi i Phoebe, że Donna zatwierdziła ogłoszenia, które skompromitują firmę. Phoebe opowiada Ridge'owi o sekrecie Marcusa i jego matki. Mężczyzna chwali ją, iż postąpiła słusznie, mówiąc mu o tym. Donna jest zadowolona ze spotkania z rodzicami. Nick daje Katie ostatni prezent.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2029

Ola dostaje od Norberta pierścionek na walentynki. Grażyna zastanawia się, czym kieruje się Marta, promując początkującą uczennicę. Bożenka jest przekonana o bezinteresowności trenerki. Pawełek wyjeżdża na obóz sportowy. Krystyna jest dumna z Oli, która ma w indeksie same piątki. Lubiczowie przyznają, że mieszkanie z Norbertem nie tylko nie zaszkodziło, ale sprawiło, że córka stała się bardziej odpowiedzialna. Zastanawiają się, co oznacza pierścionek na jej palcu. Chojniccy lądują w Indiach. Marcin zaprasza Bożenkę na kawę po treningu.

TVP2, 19:00, Licencja naw ychowanie, odc. 63

Roma podsłuchuje rozmowę Marysi i Łukasza _ chłopak zastanawia się, czy zrobić sobie tatuaż. Matka nie chce o tym mówić Ryszardowi, nie chce też niczego narzucać dorosłemu synowi. Pozostaje podstęp. Weronika ze Stasiem odwiedzają koleżanki w pracy. Okazuje się, że jej miejsce i gabinet zajęła nowa dziewczyna. Leszczyńska wpada w panikę.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 540

Roman ma pretensje do Alka. Zarzuca mu, że manipuluje jego córką. Tymczasem Maria martwi się, że Alek i Iwona wezmą ślub w meczecie, a Iwona zmieni wyznanie na islam. Marta odkrywa, że Robert zatrudnił Karolinę w redakcji. Zarzuca mu nielojalność i kłamstwo. Karolina jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. Tymczasem Stefan bardzo tęskni za Oksaną. Alek odwiedza Iwonę. Mówi, że ją kocha. Jednak uświadomił sobie, że żąda od niej zbyt wielu wyrzeczeń. Oznajmia dziewczynie, że powinni się rozstać.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 810

Tomek spędza z Agnieszką coraz więcej czasu. Zosia jest tym bardzo przejęta, ponieważ była świadkiem ich pocałunku. Małgosia czuje, że w jej rodzinie dzieje się coś złego i chce wrócić wcześniej do Polski. Tymczasem Olszewska prosi Tomka, by przestali się spotykać. Ewa wciąż nie może poruszać nogami. Lekarze są jednak dobrej myśli. Uważają, że kręgosłup nie został uszkodzony, a paraliż ustąpi po kilku dniach. Tymczasem Gabi wyznaje Łukaszowi, że celowo namówiła koleżankę do niebezpiecznej jazdy. Chłopak jest zszokowany.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 32

Artur, w przebraniu Zorro, udaje się wraz z Kubą na bal andrzejkowy. Konstancja i Wiki również zjawiają się na zabawie. Konstancja jest zazdrosna o Artura. Ten, widząc ją, natychmiast ukrywa się w mieszkaniu dziewczyn. Monika jest zła na Cezarego, który wypił zbyt wiele alkoholu. Wchodząc do mieszkania, widzi przebierańca w stroju Zorro. Sądzi, że to jej chłopak. Robert i Rafał obmyślają plan, który uniemożliwi Arturowi adopcję dzieci.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-15 07:18:00

po piła i przywaliła oj Grażynko...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-15 10:11:42

ale śmiać mi się chciało... najpierw było pokzane jak pije a później w radiu mówili, że śliskie drogi i potem bum.. samochód do kasacji a jej ani kropelka krwi nie spłynęła.. w końcu makijaż nie mógł się popsuć i rozmyć hahaha;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1