Co dziś w serialach?

14 Lutego 2011

M jak miłość, Pierwsza miłość – nawet w serialach mowa dziś tylko o jednym!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5338

Nick nadal próbuje dowiedzieć się, dlaczego Beth odwróciła się od Katie. Kobieta nie chce jednak wyjawić prawdy i wychodzi. Steffy i Marcus idą na randkę. Mężczyzna opowiada jej o życiu w Teksasie. Bridget mówi Katie, że nie ma dla Nicka innej kobiety niż ona. Nick dociera do Stephena, aby uzyskać pomoc w sprawie Beth. Ten zwierza się Nickowi, że od czasu śmierci Storma i problemów zdrowotnych Katie nie jest już tą samą osobą. Gdy Beth wraca do domu, Nick proponuje, aby towarzyszyła mu podczas powrotu do Los Angeles.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2028

Stanisława i Jeremiasz zastają Błażeja u Kamili. Surmaczowa odkrywa, że chłopak spędził na Sadybie trzy dni pod nieobecność Chojnickich. Bożenka dziękuje Marcie za wsparcie. Chciałaby trenować częściej, ale podejrzewa, że rodzice jej na to nie pozwolą. Instruktorka postanawia porozmawiać z Grażynką i Ryśkiem. Ola i Aga szukają walentynkowych upominków dla ukochanych. Wieczorem okazuje się, że zapracowany Norbert zapomniał o prezencie dla Oli.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 61

Wiktoria cierpi z powodu rozstania z Łukaszem. Nie spotyka się ze znajomymi, siedzi w domu i, ku przerażeniu rodziny, gotuje. Weronika próbuje porozmawiać z córką, ale Wiki nie chce niczego powiedzieć. W domu Barańskich zaczyna straszyć tajemnicza zjawa w gumowym bucie. Pewnej nocy Roma i Ryszard postanawiają zdemaskować istotę nawiedzającą ich dom.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 539

Magda ma kłopoty ze znalezieniem pracy. Tomek, który obiecał jej pomoc w sprawie Mazura, zawiódł. Rozgoryczona dziewczyna żali się Natalii. Wkrótce Magdę odwiedza zaniepokojona jej zachowaniem Małgorzata i nakłania ją do powrotu do Zakrzewia. Bogdan oskarża Jerzego o wtrącanie się w życie jego dzieci. Tymczasem Jola snuje plany dotyczące przyszłości synka. Jest pewna, że dała życie dwójce geniuszów i zapowiada Jankowi, że wieczorem zaczną starania o kolejne dziecko. Przerażony Janek zwraca się o pomoc do Zenka.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 809

Sandra mówi Szymonowi, że dostała nową pracę. Została zatrudniona przez znaną projektantkę mody. Ewa chce nauczyć się jeździć na rolkach. Dochodzi do tragicznego wypadku _ Ewa wpada pod samochód Szymona. Lekarze obawiają się, że ma uszkodzony kręgosłup. Lucjan wraca do Grabiny. Informuje żonę, że wciąż czeka na przeprosiny. Tymczasem Kuba znów spotyka się z Nataszą, nieświadomy, że dziewczyna jest śledzona. Igor mówi Kubie, że powinien wziąć od niego pieniądze i zniknąć. W przeciwnym wypadku może dojść do rozlewu krwi. 

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 31

Monika mówi Arturowi, że walczy na ringu. Pola prosi Kacpra, żeby odegrali scenę pocałunku przed jej chłopakiem. Kuba widzi zdarzenie. Konstancja przyprowadza Bernarda do firmy Artura. Aneta bardzo zadowolona wraca z randki. Feliks jest zazdrosny. Artur poważnie rozmawia z Kubą o kolejnych wagarach. Pyta go także o kłótnię z Kacprem. Kuba przyznaje, że poszło o dziewczynę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-03 10:40:19

1oIE6P xejygyvatgcf

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-31 18:33:51

EVYdlv zpvrhgtnuggf

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-30 09:29:44

Posts like this brgihten up my day. Thanks for taking the time.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-14 17:56:56

no to pojechali na Ukraine :P ehhehe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1