Co dziś w serialach?

11 Lutego 2011

Sprawdź koniecznie, co wydarzy się w serialach tuż przed weekendem!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5336

Steffy dowiaduje się prawdy o Marcusie. Obiecuje jednak, że nie powie o niczym Ridge'owi. Katie dzwoni do Paryża, ale Beth nie może rozmawiać.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2027

Elżbieta i Jerzy denerwują się, bo Chojnicki nie ma paszportu. Ela namawia męża, aby jeszcze raz poszedł do biura paszportowego. Ola prosi Norberta o rozmowę z matką. Mężczyzna uważa, że jego matka manipuluje ich uczuciami. Bolek przyjeżdża do Warszawy z żoną Heniutką. Zaprasza Pawła i Krystynę na kolację do restauracji Moniki. Podczas odwiedzin u matki Norbert rozmawia z nią na temat pożaru. Oboje dochodzą do wniosku, że powinni podjąć leczenie. Błażej szykuje się do wyjazdu na obóz narciarski.

TVP2, Na dobre i na złe, odc. 431

Wiktoria udaje, że wszystko jest w porządku, jednak bardzo przeżywa ostatnie wydarzenia. Tymczasem do szpitala trafia osiemnastoletni Bartek. Okazuje się, że jego babcią jest dawna sympatia Trettera _ Jagoda. Irena i Żakowa są zazdrosne o relacje łączące Stefana z dawną miłością. Dla dobra leczenia wnuka Jagoda wyjawia Tretterowi prawdę o dziadku Bartka. Rezydenci zastanawiają się, na jakiej zasadzie rozdzielane są między nich operacje. Nie wiedzą, że Zybert układa grafik, posługując się specyficznymi kryteriami.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 30

Artur zmierza do bójki z Czewskim. Monika w ostatniej chwili ich rozdziela i próbuje wyjaśnić sytuację. Wiki w akcie zazdrości policzkuje Bernarda i zrywa przyjaźń z Konstancją. Bernard próbuje ją udobruchać. W firmie pojawia się Robert, który zaczyna flirtować z Anetą. Feliks jest zazdrosny. Do domu Artura przychodzi Pola, by poprosić Kacpra o pomoc. Artur dowiaduje się o zdjęciach Konstancji i Bernarda. Monika podejmuje kolejną próbę powiedzenia Arturowi prawdy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1245

Okazuje się, że w kamienicy, którą wyburzył ojciec Artura, mieszkała Izabela z rodziną. Podjęto decyzję o eksmisji lokatorów. Wiktoria postanawia zmienić obiekt westchnień. Tym razem próbuje kokietować Patryka. Dziewczyna nie szczędzi mu komplementów. Prosi go, żeby wyświadczył jej pewną przysługę. Pomimo że wesele Bartka i Eweliny zostało odwołane, zjawia się kurier z wódką weselną. Aleks kolejny raz proponuje Oli kolację. W "Barbarianie" zjawia się kontrola przeciwpożarowa.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

POLSKA RZECZYWISTOŚĆ:  Nie stać nas na ogrzewanie, jedzenie ani wakacje!

Zarobki w Polsce są tak niskie, że nie mamy pieniędzy na podstawowe potrzeby!

Kasia Smolińska w dużej kam panii reklamowej! LEPSZA OD PAPIERSKIEJ?

W pierwszej polskiej sesji zdjęciowej marki Diva wystąpiła znana z programu TOP MODEL - Katarzyna Smolińska.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-11 14:49:20

Olka to juz sama nie wie czego chce..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-11 11:30:27

dokładnie! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-11 01:44:48

jest wódka jest impreza heloooł ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-11 15:30:49

No jeszcze zeby nas zaprosili ...:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1