Co dziś w serialach?

10 Lutego 2011

Monika z „Prosto w serce”, Marta z „Na Wspólnej”, Beata z „Klanu”... Chcesz poznać ich dalsze losy? Przeczytaj nasz przewodnik po serialach!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na suckes, odc. 5334

Jackie wyznaje Briget, że nie spodziewała się, iż ta może zrobić coś tak wspaniałego dla Katie. Donna wyjawia Brooke, że jej syn pracuje w Forrester Creations. Steffy informuje Ridge'a, Thorne'a i Felicię, iż Marcus został zatrudniony pomimo braku doświadczenia. Nick jest dotknięty szczerością Katie. Rodzina Forresterów sprawdza przeszłość Marcusa i Donny. Brooke wita nowego członka rodziny Loganów i mówi mu, że jest teraz jednym z nich. Ridge chce dowiedzieć się wszystkiego o Marcusie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2026

Zyta martwi się, że nie może mieć dzieci. Beata postanawia porozmawiać z Rafalskim. Jasiek chciałby, aby matka podjęła leczenie. Jerzy wzbrania się przed zażyciem tabletek przeciwmalarycznych. Elżbieta śmieje się z jego skłonności do hipochondrii. Ciocia Stasia obiecuje zaopiekować się domem podczas nieobecności Chojnickich. Zastanawia się tylko, co powie na to zazdrosny Jeremiaszek. matka Norberta odwiedza Olę podczas nieobecności syna. Opowiada dziewczynie o samotności i pożarze sprzed lat. Jerzy jest zły, gdyż nie dostał paszportu.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 46

Na zamku Krzyżtopór odbywa się przegląd teatralny. Uczniowie jednej z sandomierskich szkół wystawiają "Romea i Julię". Karolina, jedna z uczestniczek przeglądu, zostaje zgwałcona podczas imprezy na zamku. Podejrzenia padają na nauczyciela Tomasza Podgórskiego, w którym uczennica się podkochiwała. Ale pojawiają się też inne poszlaki. Ojciec Mateusz próbuje pomóc dziewczynie i chce dowiedzieć się, kto ją skrzywdził. Policja wszczyna śledztwo w tej sprawie.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 60

Wiktoria rzuca Łukasza, bo chłopak wyznał, że ją kocha. Dziewczyna boi się składania wiążących deklaracji. Łukasz nie rozumie, o co Wiktorii chodzi. Roma i Ryszard są zaskoczeni takim obrotem sprawy. Barańska widzi, że jej syn cierpi. Postanawia wkroczyć do akcji. Angażuje przy tym męża i dziewczynki. Plan wygląda następująco trzeba podrzucić do domu Leszczyńskich prezent, który skruszy lód w sercu Wiktorii.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 538

Basia ma dość nocnych eskapad Zenka. Stawia mu ultimatum albo zakładają ze Zdzisiem dzienną taksówkę, albo ona wyprowadza się z domu. W trakcie porządków w mieszkaniu Klaudii Waldemar znajduje robione z ukrycia zdjęcia Ksawerego. Wygląda na to, że dziewczyna nie może zapomnieć o byłym narzeczonym. Bożena odwiedza Rybińskiego. Mówi, że romans jest zemstą Klaudii na rodzinie Ksawerego. Iwona czuje obawę przed spotkaniem u Pyrków, w trakcie którego mają oznajmić z Alkiem, że się zaręczyli. Okłamuje chłopaka, że źle się czuje i odwołuje wizytę.

TVP2, 21:40, Dr House, odc. 132

Gdy House przychodzi wręczyć Cuddy książkę pradziadka, dowiaduje się o katastrofie budowlanej w pobliskim Trenton. Na miejscu akcji ratunkowej lekarz podejrzewa, że przyczyną wypadku nie było zaśnięcie, lecz choroba operatora dźwigu. W ruinach podziemnego parkingu House znajduje dziewczynę, której betonowy blok przygniótł nogę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-10 08:38:16

mam dziś egzamin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-10 08:51:18

powodzenia:*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1