Co dziś w serialach?

08 Lutego 2011

Nie możesz doczekać się kolejnego odcinka Twojego ulubionego serialu? Już teraz poznaj dalsze losy bohaterów!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5330

Bridget wyznaje Brooke i Stephanie, iż nie może zrozumieć, dlaczego organizm Katie odrzuca serce Storma. Chora kobieta wyznaje Nickowi, że ta noc przypomina jej inną. Stan zdrowia Katie pogarsza się.

 TVP1, 17:55, Klan, odc. 2024

Paweł narzeka na wybitą szybę w salonie. Marudzi, że Rysiek wziął do pomocy taksówkarza Mariusza. Kamila wypytuje Jerzego o apartament w Costa del Sol. Chojnicki zakupił już udziały, ale zrobił to w tajemnicy przed Elą. Bożenka martwi się, że nie poradzi sobie w turnieju tańca. Paweł i Jacek rozmawiają o problemie Beaty. Obaj uważają, że powinna udać się do psychoterapeuty. Ojciec Zyty nie może zrozumieć, dlaczego Michał nie chce podjąć pracy za biurkiem. Próbuje go przekonać, ale zięć stanowczo odmawia.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 58

Paweł Leszczyński idzie na spotkanie do agencji fotograficznej. Otrzymuje dobrze płatne zlecenie i sprzęt kuchenny, który ma być sfotografowany. Roma Barańska zostaje wyznaczona do wyreżyserowania sztuki w szkole Madzi. Może to sparaliżować życie w domu. Magda ma zagrać jedną z głównych ról. Dopada ją trema. Ryszard próbuje pomóc córce, stosując metody treningu z własnej firmy. W nocy przed premierą Barański daje Magdzie kaczuszkę na szczęście.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 536

Borys niepokoi się, że Laura nie odbiera telefonów, martwi się, że kobieta nie traktuje go poważnie. Okazuje się, że Laura miała stłuczkę. Zwierza się Borysowi, że jest po ciężkim rozwodzie, ale zależy jej na związku z nim. Roman zdaje Marii relację z postępów w znajomości Borysa z Laurą, czym bardzo ją irytuje. Kaja wyznaje Piotrowi, że chce wyjechać do Włoch do pracy przy opiece nad starszą panią. Walawski prosi Martę, by znalazła Kai pracę w Polsce. Robertowi nie podobają się częste wizyty Piotra. Magda planuje zemstę na Mazurze.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 808

Maria odwiedza Pawła w Oazie. Zauważa, że Ola interesuje się jej synem. Po rozmowie z matką Zduński pyta dziewczynę, czy jest w nim zakochana. Mirka spotyka się ze Sławkiem, znajomym z agencji reklamowej. Chłopak dostrzega zdjęcia Pawła, proponuje, by Zduński przesłał mu portfolio. Marta przedstawia Barbarze Tadeusza Budzyńskiego, wuja Andrzeja. Czarujący starszy pan zatrzymuje się w domu Wojciechowskiej. Michał wraca z USA, oznajmia Marii, że zdobył majątek. Ewelina słyszy ich rozmowę. Renia bierze ślub ze Staszkiem.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 27

W skutek nieporozumienia Artur jest przekonany, że Czewski i Monika są parą. Monika martwi się o Ninę. Chce zdobyć dla niej pieniądze na operację. Decyduje się na walkę z "Kobrą". Konstancja zaprasza Artura na kolację, podczas której proponuje mu wspólny weekend. Wanda postanawia pokrzyżować plany Feliksa i Anety.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-08 20:03:22

Lubię pierwszą miłość aleee.. jak mnie wku*wia ta EWELINA z PIERWSZEJ MIŁOŚCI! matko... taka mamuzela... jakby miała zaraz zemdleć...wsystkiego się boi.... zawsze taka była... np. w ZOSTAĆ MISS.... strasznie mi działa na nerwy;/ albo ta STEPHANI.... o ku*************wa ta to dopiero tępa. Akurat ona taką musi grać ale no bez przesady... chyba nie ma takich tępych ludzi na świecie? jak można dodać do zupy pomidorowej ketchupu ?!?!?1 no jak? a tak w ogóle... to co się stało z tym BRATEM Pawła i jego dziewczyną? on gdzieś wyjechał czy co? i jak myślicie co się dzieję z TERESĄ?;> aha i ten Bartek to naprawdę ciotaa! masakra. a ARUTUR dobrze, że już nie ma tej prostackiej grzywki obklejonej żelem i wyprostowanej prostownicą... jak kiedyś PAMIĘTACIE?!?!?! ale Artur i Paweł to takie dwa szczury! są obleśni... fuu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-08 20:01:45

lubię pierwszą miłość aleee.. jak mnie wku*wia ta EWELINA z PIERWSZEJ MIŁOŚCI! matko... taka mamuzela... jakby miała zaraz zemdleć...wsystkiego się boi.... zawsze taka była... np. w ZOSTAĆ MISS.... strasznie mi działa na nerwy;/ albo ta STEPHANI.... o ku*************wa ta to dopiero tępa. Akurat ona taką musi grać ale no bez przesady... chyba nie ma takich tępych ludzi na świecie? jak można dodać do zupy pomidorowej ketchupu ?!?!?1 no jak? a tak w ogóle... to co się stało z tym BRATEM Pawła i jego dziewczyną? on gdzieś wyjechał czy co? i jak myślicie co się dzieję z TERESĄ?;> aha i ten Bartek to naprawdę ciotaa! masakra. a ARUTUR dobrze, że już nie ma tej prostackiej grzywki obklejonej żelem i wyprostowanej prostownicą... jak kiedyś PAMIĘTACIE?!?!?! ale Artur i Paweł to takie dwa szczury! są obleśni... fuu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-08 14:19:59

pierwsza milosc :*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-08 12:52:19

Michał Czewski :D:D haha ;) fajnie to wymyślili, jak Michalczewski xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-08 14:02:14

Wlasnie o to im chodzilo :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-08 11:57:22

Czewski, Czewski :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-08 10:43:41

Hania to ładnie wyszla:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-08 08:53:51

w "prosto w serce" chyba Malczewski,a nie Czewski!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-08 08:57:39

Czewski, ten bokser !!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1