Co dziś w serialach?

02 Lutego 2011

Uwaga na zmiany godzinowe emisji niektórych seriali!

Co dziś w serialach?

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5322

 Katie nie chce świętować swoich urodzin. Marcus odwiedza matkę i opowiada o wtrącaniu się Pam. Serdeczność Bridget sprawia, iż Katie czuje się winna. Donna wyjawia Marcusowi powód, dla którego nie powiedziała o nim Erykowi  jego dzieci nie chcą jej widzieć. Stephanie uświadamia sobie, że Katie czuje coś do Nicka. Więź między nimi umacnia się. Eryk broni Donny przed dziećmi. 

TVP1, 16:15, Klan, odc. 2020

Krystyna otrzymuje od Stiepana jego nową książkę. Lubiczowa podejrzewa, że chodzi o przetłumaczenie jej na język polski. Darek stara się przekonać Czesię do zakupu wakacyjnego apartamentu. Kurzawski idzie na prezentację prowadzoną przez Feliksa. Jurek denerwuje się na Kamilę za jej nieodpowiedzialność. Ela uważa, że mąż reaguje zbyt emocjonalnie. Kamili udaje się dostać pozytywną ocenę z biologii, dzięki czemu zaliczy semestr. Jacek wpada na Sadybę po receptę i rozmawia z teściową o problemach żony. Beata zażywa wieczorem trzy tabletki nasenne.  

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 55

Paweł z niecierpliwością czeka na telefon z agencji fotograficznej. Wiktoria lepiej niż Weronika rozumie sygnały wysyłane przez Stasia. Nastolatka przeczytała w Internecie, jak rozpoznawać mowę i potrzeby dziecka. Stasiu przepowiada przyszłość. Wie, co się stanie za chwilę, zna wyniki meczu, kurs euro i prognozę pogody. Ryszard oświadcza, że jego firma wkrótce stanie się niewypłacalna, bo na rynek wszedł konkurent, który podszywa się pod jego korporację. Roma i Ryszard widzą, że Marysia wsiada do auta konkurencji.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 534

Dorota boi się, że w trakcie rozprawy wyjdą na jaw fałszywe zeznania Michała. Edyta przychodzi na rozprawę męża, ale wieczorem oznajmia mu, że chce od niego odejść. Waldemar zjawia się w domu po rzeczy. Alina jest w stanie wybaczyć mężowi zdradę, prosi, by wrócił do domu. Rybiński mówi jej jednak, że chce rozwodu. Magda spotyka Tomka pod blokiem. Zaczyna podejrzewać, że chłopak ją śledzi. Tymczasem Mazur zaczepia Magdę na uczelni. Daje jej do zrozumienia, że nie ukończy studiów na żadnej uczelni. 

TVP2, 20:45, Nowa, odc. 9

Pewien poseł został zastrzelony podczas porannego joggingu. Ada i Wolski rozmawiają w sejmie z kolegami ofiary. Na miejscu zbrodni Eryk odkrywa ślady kół samochodu i resztki czarnego lakieru. Rozstaw kół wskazuje na jeepa. Takim autem jeździ asystent zamordowanego. Okazuje się, że ma on romans z wdową. Ada i Wolski odwiedzają siedzibę monitoringu komendy stołecznej. Jedna z kamer zarejestrowała obraz z czarnym jeepem. Jednak za kierownicą pojazdu nie siedział asystent. Niebawem zostaje ustalone nazwisko właściciela auta. 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-02 07:53:36

Pierwsza Miłość Bartek przerywa miłosne uniesienie. Kiedy dziewczyna wyznaje mu miłość, doktor postanawia dochować wierności Ewelinie. Kac moralny następnego dnia jest na tyle dokuczliwy, że Miedzianowski postanawia wziąć sobie dzień wolnego. Rozmowa z Patrykiem nie przynosi mu spodziewanej ulgi. Renata martwi się Grzegorzem. Widzi, jak męczy go sytuacja związana z Błażejem. Renata zwierza się Marysi i prosi ją o radę. Jedynym rozsądnym wyjściem byłaby rozmowa z Błażejem. Grzegorz słyszy końcówkę rozmowy Renaty i Błażeja. Sabina oficjalnie wchodzi w struktury Kulczycki Corporation. W wyniku głosowania udziałowców, zostaje przyjęta do rady nadzorczej firmy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-02 00:21:06

na wspólnej dobrze podali i klan też;p a reszta to nie wiem;>

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-02 00:15:41

przeciezs to bylo dzis;/;/ pomyła

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-02 00:06:10

spiochy ! O.o ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1