Co dziś w serialach?

25 Stycznia 2011

Zdrada, miłość, nienawiść... Już teraz przeczytaj, jakie perypetie spotkają Twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5311

Nick zabiera Katie do pokoju, w którym Storm odebrał sobie życie. Gdy pojawia się duch samobójcy, Katie pyta, dlaczego się zabił. Potem jedzie do Loganów. Brooke wyraża nadzieję, że kiedyś Storm okaże jej wybaczenie. Katie ogłasza, że ma coś ważnego do powiedzenia Loganom.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2014

Marek i Agnieszka rozmawiają o Mironie. Zastanawiają, się co zrobić, aby mężczyzna dał spokój Zosi. Bożenka opowiada Kamili o chłopaku, którego spotkała w klubie. Krytyka z jego ust jest dla dziewczyny bardzo przykra. Agnieszka idzie na spotkanie z ojcem Zosi. Miron próbuje ją przekonać, że jest innym człowiekiem, a córka jest dla niego najważniejsza. Michał wraca wściekły z Krosna. Okazuje się, że interes nie wypalił, bo wspólnicy chcieli go oszukać. Beata omawia z Agą wygląd folderu reklamowego. Bogna idzie na spotkanie grupy AA.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 529

Marta wpada na pomysł, by sprawę zbiórki pieniędzy na operację Saszy nagłośnić w programie "Dzień dobry, Polsko! ". Oksana boi się, że wyjdzie na jaw jej nielegalne ztrudnienie. Karolina wyznaje Robertowi, że ktoś złożył na nią donos we wspólnocie mieszkaniowej. Podejrzewa Kaśkę i Martę. Malwina wyznaje Przemkowi miłość. Reakcja chłopaka nie jest taka, jakiej się spodziewała. Alina przyjeżdża do Warszawy, dowiaduje się o romansie Waldemara z Klaudią.

TVP2, 20:45,  M jak miłość, odc. 805

Sylwia rodzi chłopca. W szpitalu towarzyszy jej Zawadzki. Szef Oazy wyznaje, że pragnie być dla dziecka ojcem. Okazuje się, że Jankowska zaatakowała Pawła, bo chciała wtrącić biznesmena do więzienia. Jankowski odkrywa, że Kuba i Mirka przyjaźnią się ze Zduńskim. Ziober składa wymówienie. Kwiatkowska domyśla się, że kolejnych randek nie będzie. Irka odwiedza znajomy. Grozi Podleśnemu. Zmusza go, by z nim współpracował. Irek chce o wszystkim opowiedzieć Mirce, ale dziewczyna nie ma dla niego czasu. Lekarz ma dla Marty złe wiadomości.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 17

Na przyjęciu urodzinowym Hani Artur próbuje opanować sytuację z Cezarym. Ku zaskoczeniu wszystkich, Hania jest zachwycona występem. Konstancja imprezę spędza w sypialni, obrażona o pojawienie się Moniki. Czuje do niej coraz większą niechęć. Tymczasem w firmie Feliks zaskakuje Anetę, przynosząc jej prezent. Chce w ten sposób zrekompensować kobiecie naganne zachowanie Wandy, swojej byłej żony.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-25 16:42:59

Nie wiem czy wiecie, ale Dynastia obchodziła nie tak dawno 30 lat od czasu nadania pierwszego odcinka. A nasze M jak miłość jest z nami 11 lat. Nie wierzycie, przeczytajcie sami na iwomen.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-25 13:34:19

a to Marta sobie ładnie poszła w kółki....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-25 16:43:45

Nie wiem czy wiecie, ale Dynastia obchodziła nie tak dawno 30 lat od czasu nadania pierwszego odcinka. A nasze M jak miłość jest z nami 11 lat. Nie wierzycie, przeczytajcie sami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1